+48‭796455400‬

Inwestuj w Trójmieście

Inwestuj w Trójmieście - Biuro Nieruchomości MIASTORAMA

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę naszego biura – pośrednictwo w zakupie nieruchomości w Trójmieście. Zgodnie z naszą dewizą stale się rozwijamy i dostosowujemy świadczone usługi do potrzeb Klientów, dlatego wychodzimy poza rynek śląski. Lokalizacja ta nie jest przypadkowa – z Gdańska pochodzi bowiem założycielka MIASTORAMY, która mimo, iż życie zawodowe i prywatne prowadzi aktualnie w Tarnowskich Górach, do Trójmiasta nadal ma wielki sentyment.

Ta pomorska metropolia łączy w sobie cechy nadmorskiego kurortu z rozwijającym się centrum biznesowym, którym interesuje się coraz więcej zagranicznych inwestorów. Jest to również miejsce, do którego przyjeżdżają ludzie z całego kraju, by tu studiować lub osiedlić się na stałe. W sezonie letnim i przy okazji licznych wydarzeń kulturalnych, w Trójmieście pojawiają się turyści, przez co jest to ośrodek tętniący życiem przez cały rok, ulokowany w malowniczej scenerii morza i Kaszub. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce na inwestowanie w nieruchomości na wynajem.

Znajomość tamtejszego rynku oraz bogata baza ofert umożliwia profesjonalne doradztwo w tym zakresie, w szczególności wyboru nieruchomości pod kątem grupy potencjalnych klientów, którym chcemy je wynajmować. W ramach współpracy z Nami mają Państwo możliwość ulokowania kapitału w atrakcyjnej, szybko rozwijającej się aglomeracji. Jednocześnie stwarzacie sobie azyl, w którym przyjemnie będzie spędzać urlop. Nasza pomoc nie kończy się na znalezieniu oferty i przeprowadzeniu transakcji. Dołożymy wszelkich starań, by zakupione mieszkanie od razu na siebie zarabiało szukając najemcy.

W ramach jednej umowy bez dodatkowych opłat gwarantujemy naszym Klientom:

1Znalezienie oferty nieruchomości
Zgodnej z oczekiwaniami i wymaganiami przedstawionymi przez Inwestora.

2Prezentację ofert
Odbywa się to zdalnie, tak by zaoszczędzić Klientom dodatkowych podróży do Trójmiasta. Spośród przedstawionych ofert wybierają oni te, które najbardziej im odpowiadają.

3Oględziny nieruchomości
Wybrane podczas prezentacji nieruchomości oglądamy wspólnie z Klientem w terminie dla niego dogodnym. Uprzednia selekcja pozwala zaoszczędzić czas i przyspieszyć zakup.

4Realizację transakcji
Po udzieleniu stosownego pełnomocnictwa występujemy w imieniu Inwestora przed notariuszem, organami i urzędami, dzięki czemu nie musi brać w tym bezpośredniego udziału, generować kosztów podróży itp.

5Znalezienie najemcy
Po dokonaniu zakupu, dzięki dostępowi do bogatej bazy kontaktów i ofert, podejmujemy działania w celu znalezienia najemcy, z uwzględnieniem charakteru danej nieruchomości.

6Obsługa najmu
Z uwagi na dużą odległość miedzy Śląskiem a Trójmiastem, dla własnej wygody i bezpieczeństwa, mogą Państwo skorzystać z naszych usług na dalszym etapie. Po zakończeniu umowy najmu pomożemy w przygotowaniu nowej oferty, umieszczeniu ogłoszenia w poczytnych lokalnych portalach oraz znalezieniu nowego najemcy, a wszystko to w oparciu o najwyższą jakość świadczonych usług.

Zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się naszą ofertą!

Do góry