+48‭796455400‬

Wycena nieruchomości

Prawidłowa wycena nieruchomości to jeden z podstawowych, a zarazem najważniejszych elementów przeprowadzenia satysfakcjonującej sprzedaży. Opinię o nieruchomości oraz szacunkową cenę sprzedaży może określić pośrednik nieruchomości. Jednak rzetelna wycena realnej wartości nieruchomości, która będzie miała moc prawną może zostać przeprowadzona wyłącznie przez uprawnioną do tego osobę.

Z usług rzeczoznawcy majątkowego warto skorzystać w przypadku osób starających się o kredyt, gdy niezbędne jest wydanie operatu dotyczącego nieruchomości, aby ocenić jej wartość i zbadać zdolność kredytową, lub wtedy, gdy trzeba określić wartość inwestycji. Pomoc rzeczoznawcy jest również niezbędna w przypadku spraw sądowych np. o podział majątku lub o wysokość odszkodowania za wywłaszczenie nieruchomości.

W trosce o zapewnienie naszym Klientom obsługi na najwyższym poziomie nasz rzeczoznawca zapewni Państwu pomoc w zakresie szeroko rozumianego pojęcia wyceny nieruchomości. Cena usługi jest określana bezpośrednio przez rzeczoznawcę majątkowego.

Nasi rzeczoznawcy majątkowi:

Zapytaj agenta o szczegóły oferty

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Józefa Korola 6, 42-605 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message

Do góry