O nas

Biuro nieruchomości - Śląsk, Trójmiasto.

MIASTORAMA to firma profesjonalnie zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomości w Trójmieście oraz na Śląsku.

Dlaczego MIASTORAMA? Nazwa powstała przez połączenie dwóch słów – miasto i panorama, i najlepiej symbolizuje naszą pracę, czyli szeroki wachlarz ofert w różnych lokalizacjach. Nasze biuro nieruchomości ma obecnie dwie lokalizacje – główną siedzibę w Tarnowskich Górach, gdzie zajmujemy się województwem śląskim jak i nieruchomościami zlokalizowanymi w górach, oraz oddział w Gdańsku, gdzie obsługujemy rynek pomorski. Dzięki temu posiadamy w naszej ofercie mieszkania, domy, lokale i działki dla każdego. Zajmujemy się zarówno pośrednictwem sprzedaży, jak i pośrednictwem wynajmu nieruchomości.

Najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie, dlatego każdego z nich traktujemy w sposób indywidualny i staramy się sprostać jego oczekiwaniom. Nasz klient może liczyć na wsparcie na każdym etapie transakcji, ponieważ nasze biuro nieruchomości współpracuje ze specjalistami z innych branż – m.in. z architektem, prawnikiem, doradcą finansowym. Nieustannie staramy się poszerzać swoją wiedzę i regularnie bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach. Jesteśmy członkiem BCK – Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, należymy do organizacji Pracodawcy Pomorza, posiadamy licencję zawodową NR 22418, oraz niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Nasze biuro nieruchomości stawia przede wszystkim na nowoczesność i rozwój. Przy tworzeniu oferty na sprzedaż lub na wynajem wykorzystujemy technologiczne nowości – zdjęcia panoramiczne 360°, nagrania z drona, aparat z obiektywem szerokokątnym. Aktywnie działamy również w mediach społecznościowych.

Zawsze dążymy do tego, aby pomóc naszym klientom znaleźć to, czego szukają. Nasz oddział w Trójmieście proponuje morze możliwości, a oddział na Śląsku ma dla Państwa kopalnię ofert.

MIASTORAMA - dom i mieszkanie na sprzedaż, działka na sprzedaż, obiekty i hale - Śląsk - Katowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Zapraszamy do kontaktu!

agent nieruchomości katowice

Ewelina Pindur
Właściciel

Już na studiach podjęłam decyzję że zwiąże się z rynkiem nieruchomości. To ten kierunek w życiu który da mi spełnienie i satysfakcję. Jestem bardzo uparta w dążeniu do celu – zarówno tworzenie tej marki jak i praca wymaga ode mnie ogromnego zaangażowania, ale i determinacji. Przyznam szczerze ze z perspektywy czasu to był doskonały wybór. Cenie sobie kontakt z klientem, lubię ten moment w którym mogę pomóc zarówno w podjęciu decyzji, ale i obsłudze związanej z obrotem nieruchomości. Dzięki tej pracy czuje się potrzebna. Doświadczenie i upór w dążeniu do celu może stawiać mnie naprzeciw ciężkim problemom czy sytuacją z którymi wiem że sobie poradzę.

Każdy dzień poświęcony jest pracy, ciągłym pomysłom i możliwością tworzenia silnej marki na rynku.

A jak już znajdę chwile dla siebie to spędzam ją bardzo aktywnie. Z dnia na dzień ucząc się pokory ale i determinacji w dążeniu do celu którym jest silna marka na rynku nieruchomości w silnej sylwetce wypracowanej na treningu.

biuro nieruchomości tarnowskie góry

Kinga Baranowicz
Asystentka

Miastorama daje mi możliwość pracy w zespole profesjonalistów i sprawdzenia siebie samej na innej płaszczyźnie zawodowej, niż dotychczas, gdyż jestem absolwentką wydziału pedagogiki. Stanowisko asystentki wymaga ode mnie przede wszystkim wspierania bieżącej działalności firmy. Sumienność i odpowiedzialność to cechy charakteru, które towarzyszą mi od dawna. Myślę, że i tym razem pomogą mi podejść rzetelnie do powierzonych zadań i czerpać z tego jak największą satysfakcję.

Po pracy uwielbiam spędzać czas z bliskimi i przyjaciółmi. To są właśnie te momenty w życiu, które regenerują moje siły i napędzają do dalszego działania.

NASZ ZESPÓŁ: Odział Tarnowskie Góry - Śląsk

agent nieruchomości tarnowskie góry

Żaneta Panek
Doradca ds. nieruchomości

Agent nieruchomości to osoba ułatwiająca życie potencjalnego sprzedajacego, jak i kupującego.

Jestem osobą zorganizowaną, komunikatywną, upartą w dążeniu do założonego celu, kreatywną, która zawsze utrzymuje pozytywne relacje z klientami, mimo że praca ta momentami jest trudna i wymagająca.

Bardzo lubię podnosić swoje kwalifikacje, żeby klienci wiedzieli, że mają do czynienia z profesjonalistą. Dzięki tej pracy wiem po co żyję, sprawia mi ona ogromną satysfakcję. Każdy klient to dla mnie indywidualna sprawa. Opinie wystawione przez moich klientów dodają mi skrzydeł.

Czym się interesuję? A mianowicie bardzo lubię czytać książki, po za tym bardzo interesuję się badaniami ludzi chorych na raka, które są przeprowadzane w celu znalezienia odpowiedniego preparatu na zahamowanie powstawania komórek rakowych. Interesuje się także poszerzeniem wiedzy na temat pracy z klientem.

biuro nieruchomości tarnowskie góry

Rafał Duda-Opaliński
Doradca ds. nieruchomości

Praca agenta to mój debiut w branży nieruchomości. Przez wiele lat byłem związany z handlem, pracowałem rownież jako instruktor w branży budowlanej. Lubię podejmować nowe wyzwania, lubię kiedy coś się dzieje. Lubię kontakt z ludźmi, których spotykam na co dzień w pracy jak i w życiu prywatnym. Jestem optymistą, jestem pomysłowy i raczej szukam rozwiązań niż problemów.

Pomogę Państwu znaleźć wymarzoną nieruchomość, pomogę też w skutecznej sprzedaży. Wykonam swoją pracę z należytą starannością z korzyścią dla obu stron.

A po pracy pojeżdżę na rowerze lub na rolkach latem, a na nartach zimą. Wybiorę się na koncert, pójdę do teatru albo do kina. Spędzę czas z przyjaciółmi. Bo najważniejsze jest zachowanie właściwych proporcji między życiem zawodowym, a prywatnym.

Poznajmy się na żywo!

NASZ ZESPÓŁ: Odział Katowice - Śląsk

agent nieruchomości gdańsk

Tomasz Zdziebło
Doradca ds. nieruchomości

Pośrednik nieruchomości z wykształcenia i zamiłowania. Wytrwały, profesjonalny, niezwykle skuteczny i przede wszystkim uśmiechnięty. W życiu prywatnym i zawodowym cenię sobie dobre i otwarte relacje z ludźmi bo one dają mi największą satysfakcję. Mówią o mnie, że jestem ambitny i pracowity. Przyznam, że jeśli w coś się angażuję to robię to na 100%. Jestem ciekawy świata i lubię poszerzać swoje horyzonty.

Pomaganie klientom w sprzedaży, zakupie, czy wynajmie ich nieruchomości i dbałość o to by odbywało się to na maksymalnie profesjonalnym poziomie traktuję jako swój zawodowy cel.

Prywatnie człowiek rodzinny - kochający mąż i ojciec małej Zuzi. Rodzina zawsze zajmowała i zajmuje kluczowe miejsce w moim życiu. Moje zamiłowanie to również psychologia, która z czasem wzbogaciła moje wykształcenie i która pozwala mi na co dzień patrzeć na świat i ludzi z dużą otwartością.

W wolnej chwili oddaję się kulinarnym eksperymentom, co sprawia mi dużą radość i podobno całkiem dobrze smakuje!

„Klucz do sukcesu, to nie informacje. To inni ludzie” - traktuję to jak motto swojego działania.

biuro nieruchomości trójmiasto

Magdalena Mróz
Doradca ds. nieruchomości

Branża nieruchomości od początków szkoły średniej była dla mnie tematem intrygującym i już wtedy wiedziałam, że podjęcie działań w jej kierunku jest tylko kwestią czasu.

Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczęłam od intensywnych szkoleń „Inwestowanie w mieszkania”, po to, by chwilę później założyć własną firmę i zacząć realizować się w praktyce.

Stawiając na nieustanny rozwój i dywersyfikację swojego biznesu, podjęłam współpracę z Biurem Nieruchomości MIASTORAMA. Nie był to przypadkowy, lecz bardzo świadomy i trafny wybór. Jestem dumna, że mogę być częścią tak doświadczonego w swoim fachu zespołu oraz, że wspólnie możemy tworzyć profesjonalną markę i dawać Naszym Klientom to, co najważniejsze – najwyższej jakości obsługę.

Praca ta, daje mi wiele satysfakcji, mogę się w pełni realizować, a dzięki determinacji i samodyscyplinie zawsze osiągam wyznaczone cele.

Prywatnie jestem pasjonatką sportów niekonwencjonalnych, uwielbiającą przekraczać granice dyskomfortu – niejednokrotnie strachu, które niewątpliwie są najlepszą drogą do sukcesu.

biuro nieruchomości gdańsk

Janusz Kudala
Doradca ds. nieruchomości

Pracą w branży nieruchomości zajmuję się od 2012 roku. Wcześniej przez 12 lat zajmowałem różne stanowiska w Towarzystwach Ubezpieczeniowych oraz Multiagencjach o profilu Finansowo - Ubezpieczeniowym. Czyli w tym roku mija 20 lat mojej bezpośredniej współpracy z osobami, które chciały wprowadzić w życie swoje plany i marzenia.

Zdobyte w tym okresie doświadczenie w połączeniu z pracowitością, wiedzą oraz empatią w stosunku do osób, które nawiązując ze mną współpracę obdarzają mnie niemałym zaufaniem, pozwala mi w pełni zaspokoić ich potrzeby związane ze sprzedażą, kupnem, wynajmem oraz najmem nieruchomości na rynkach: mieszkaniowym i komercyjnym.

Po pracy najlepiej odpoczywam realizując swoje zainteresowania, którymi są sport (czynny i ten w TV), muzyka (ta trochę starsza - lata 70-te i 80-te) oraz film.

mieszkanie na sprzedaż katowice

Damian Szcześniak
Doradca ds. nieruchomości

Ponad 10 lat temu, moja kariera zawodowa na stałe połączyła się z rynkiem nieruchomości. W tym okresie miałem przyjemność i okazję pracować przy wyjątkowych obiektach komercyjnych, obsługując stadiony, lotniska, biurowce czy zakłady produkcyjne w Europie.

Do nieruchomości podchodzę w sposób niestandardowy, patrząc na nie szeroko,  widząc nie tylko obiekt, ale również historię i emocje za nimi stojące. W ten sam sposób, współpracuje z klientami, dążąc do zrozumienia potrzeb i sytuacji. 
Takie podejście, wraz z wrodzoną determinacją i zaangażowaniem pozwala mi skutecznie realizować wspólnie określony cel.

Obecnie, zdobyte doświadczenie pragnę poszerzyć i wykorzystać na rynku nieruchomości mieszkalnych. Praca pośrednika nieruchomości jest dla mnie sposobem na odkrywanie świata wokół nas. Wspólnie z Klientami poznaje ciekawe i klimatyczne miejsca, przy okazji pomagając w realizacji marzeń.

Wolny czas spędzam aktywnie, a w odnoszeniu kolejnych sukcesów, pomaga mi proste motto życiowe: 
„Zmęczony? Nigdy! 
Gotowy? Zawsze!”

mieszkanie na sprzedaż katowice

Michał Gorczyca
Doradca ds. nieruchomości

Zanim zostałem agentem nieruchomości przez kilka lat byłem managerem w branży stolarki budowlanej. Zajmowałem się także ubezpieczeniami i rynkiem e-commerce. To wszystko mimo tego, że studiowałem historię.

Dlaczego nieruchomości? Ponieważ uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Ogromną satysfakcję sprawia mi uśmiech na twarzy zadowolonego Klienta. Moment, gdy finalizujemy transakcję, a klucze do domu czy mieszkania otrzymuje nowy właściciel, jest piękną nagrodą za ciężką i czasem bardzo trudną pracę. Każdy Klient, każda nieruchomość, to dla mnie nowa i fantastyczna przygoda.

Prawie zawsze uśmiechnięty, optymistycznie nastawiony do świata, ciekawy nowych wyzwań. W wolnych chwilach spędzam czas z rodziną, lubię dobrą książkę. Pasjonuję się także futbolem.

Zapraszam do współpracy!

NASZ ZESPÓŁ: Oddział Gdańsk - Trójmiasto

agent nieruchomości trójmiasto

Agnieszka Wężowska
Menager biura, pośrednik nieruchomości

Ogromnie cieszę się, że mogę współtworzyć i budować markę Miastorama. Prowadzenie biura w Gdańsku jest dla mnie sporym wyzwaniem, ale jednocześnie nieskończonym źródłem samorozwoju. Ta praca daje mi przede wszystkim niezależność i możliwość decydowania o swoich działaniach - czyli to, co cenię sobie w życiu najbardziej. Mogę w pełni wykorzystać wszystkie swoje najsilniejsze cechy charakteru- sumienność, samodyscyplinę, perfekcjonizm i optymizm, a jednocześnie mieć satysfakcję z tego, że moja praca przynosi efekty.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie i poświęcać go na podróżowanie. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, kultury i ludzi. Uważam, że każde miejsce ma swój unikalny klimat, który warto odkryć. Praca pośrednika ma z tym dużo wspólnego - codziennie mam szansę poznawać nowe osoby, uczyć się czegoś nowego, rozwiązywać kolejne problemy oraz cieszyć się z małych i większych sukcesów.

mieszkanie na sprzedaż tarnowskie góry

Jolanta Piasecka
Doradca ds. nieruchomości

Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości nauczyło mnie w życiu dużej pokory i determinacji. Ze względu na specyfikę pracy jestem osobą pewną siebie i zawsze dążącą do upragnionego celu. Prowadząc przez 20 lat swój biznes doskonale wiem, co znaczy empatia do klienta oraz jego profesjonalna obsługa. Wiem, że przed nawiązaniem współpracy klienci zwracają uwagę na wiele kwestii. We mnie cenią sobie przede wszystkim lojalność i zaangażowanie.

W codziennym życiu, jak i w pracy osiągam postawione sobie cele, nawet jeśli musze włożyć w to mnóstwo zaangażowania. Im trudniej, tym większa satysfakcja. Miastorama daje mi wiele możliwość by móc obsługiwać mojego klienta kompleksowo i na najwyższym poziomie.

Na co dzień podróżuję i jestem fanką jogi oraz zdrowego trybu życia.

mieszkanie na sprzedaż gdańsk

Katarzyna Rokita-Ładwikowska
Doradca ds. nieruchomości

Branża nieruchomości od dawna jest bliska mojemu sercu. Obserwuję rynek trójmiejski od 2010 roku, wtedy zaczęła się moja przygoda z tą branżą. Najbardziej w mojej pracy lubię kontakt z ludźmi i nieograniczone możliwości rozwoju. Sposobność, by pomóc w efektywnej sprzedaży czy udane negocjacje przeprowadzone w imieniu kupującego dostarczają mi dużo satysfakcji.

Prywatnie jestem miłośnikiem podróży, słońca, kawy i ciastek korzennych :)

Do góry