O nas

Biuro nieruchomości - Śląsk, Trójmiasto.

MIASTORAMA to firma profesjonalnie zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomości w Trójmieście oraz na Śląsku.

Dlaczego MIASTORAMA? Nazwa powstała przez połączenie dwóch słów – miasto i panorama, i najlepiej symbolizuje naszą pracę, czyli szeroki wachlarz ofert w różnych lokalizacjach. Nasze biuro nieruchomości ma obecnie dwie lokalizacje – główną siedzibę w Tarnowskich Górach, gdzie zajmujemy się województwem śląskim jak i nieruchomościami zlokalizowanymi w górach, oraz oddział w Gdańsku, gdzie obsługujemy rynek pomorski. Dzięki temu posiadamy w naszej ofercie mieszkania, domy, lokale i działki dla każdego. Zajmujemy się zarówno pośrednictwem sprzedaży, jak i pośrednictwem wynajmu nieruchomości.

Najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie, dlatego każdego z nich traktujemy w sposób indywidualny i staramy się sprostać jego oczekiwaniom. Nasz klient może liczyć na wsparcie na każdym etapie transakcji, ponieważ nasze biuro nieruchomości współpracuje ze specjalistami z innych branż – m.in. z architektem, prawnikiem, doradcą finansowym. Nieustannie staramy się poszerzać swoją wiedzę i regularnie bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach. Jesteśmy członkiem BCK – Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, należymy do organizacji Pracodawcy Pomorza, posiadamy licencję zawodową NR 22418, oraz niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Nasze biuro nieruchomości stawia przede wszystkim na nowoczesność i rozwój. Przy tworzeniu oferty na sprzedaż lub na wynajem wykorzystujemy technologiczne nowości – zdjęcia panoramiczne 360°, nagrania z drona, aparat z obiektywem szerokokątnym. Aktywnie działamy również w mediach społecznościowych.

Zawsze dążymy do tego, aby pomóc naszym klientom znaleźć to, czego szukają. Nasz oddział w Trójmieście proponuje morze możliwości, a oddział na Śląsku ma dla Państwa kopalnię ofert.

MIASTORAMA - dom i mieszkanie na sprzedaż, działka na sprzedaż, obiekty i hale - Śląsk - Katowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Zapraszamy do kontaktu!

biuro nieruchomości tarnowskie góry

Ewelina Pindur
Właściciel

Już na studiach podjęłam decyzję że zwiąże się z rynkiem nieruchomości. To ten kierunek w życiu który da mi spełnienie i satysfakcję. Jestem bardzo uparta w dążeniu do celu – zarówno tworzenie tej marki jak i praca wymaga ode mnie ogromnego zaangażowania, ale i determinacji. Przyznam szczerze ze z perspektywy czasu to był doskonały wybór. Cenie sobie kontakt z klientem, lubię ten moment w którym mogę pomóc zarówno w podjęciu decyzji, ale i obsłudze związanej z obrotem nieruchomości. Dzięki tej pracy czuje się potrzebna. Doświadczenie i upór w dążeniu do celu może stawiać mnie naprzeciw ciężkim problemom czy sytuacją z którymi wiem że sobie poradzę.

Każdy dzień poświęcony jest pracy, ciągłym pomysłom i możliwością tworzenia silnej marki na rynku.

A jak już znajdę chwile dla siebie to spędzam ją bardzo aktywnie. Z dnia na dzień ucząc się pokory ale i determinacji w dążeniu do celu którym jest silna marka na rynku nieruchomości w silnej sylwetce wypracowanej na treningu.

biuro nieruchomości tarnowskie góry

Kinga Baranowicz
Asystentka

Miastorama daje mi możliwość pracy w zespole profesjonalistów i sprawdzenia siebie samej na innej płaszczyźnie zawodowej, niż dotychczas, gdyż jestem absolwentką wydziału pedagogiki. Stanowisko asystentki wymaga ode mnie przede wszystkim wspierania bieżącej działalności firmy. Sumienność i odpowiedzialność to cechy charakteru, które towarzyszą mi od dawna. Myślę, że i tym razem pomogą mi podejść rzetelnie do powierzonych zadań i czerpać z tego jak największą satysfakcję.

Po pracy uwielbiam spędzać czas z bliskimi i przyjaciółmi. To są właśnie te momenty w życiu, które regenerują moje siły i napędzają do dalszego działania.

NASZ ZESPÓŁ: Odział Tarnowskie Góry - Śląsk

agent nieruchomości tarnowskie góry

Żaneta Panek
Doradca ds. nieruchomości

Agent nieruchomości to osoba ułatwiająca życie potencjalnego sprzedajacego, jak i kupującego.

Jestem osobą zorganizowaną, komunikatywną, upartą w dążeniu do założonego celu, kreatywną, która zawsze utrzymuje pozytywne relacje z klientami, mimo że praca ta momentami jest trudna i wymagająca.

Bardzo lubię podnosić swoje kwalifikacje, żeby klienci wiedzieli, że mają do czynienia z profesjonalistą. Dzięki tej pracy wiem po co żyję, sprawia mi ona ogromną satysfakcję. Każdy klient to dla mnie indywidualna sprawa. Opinie wystawione przez moich klientów dodają mi skrzydeł.

Czym się interesuję? A mianowicie bardzo lubię czytać książki, po za tym bardzo interesuję się badaniami ludzi chorych na raka, które są przeprowadzane w celu znalezienia odpowiedniego preparatu na zahamowanie powstawania komórek rakowych. Interesuje się także poszerzeniem wiedzy na temat pracy z klientem.

agent nieruchomości tarnowskie góry

Wiktoria Jarzowy
Asystentka pośrednika nieruchomości

Przed rozpoczęciem pracy w Miastoramie nie miałam do czynienia z rynkiem nieruchomości, jednak jest to obszar, który zawsze wydawał mi się ciekawy i obecnie mogę się w nim rozwijać.

W zespole pełnię funkcję asystenta pośrednika nieruchomości. Moja praca polega na wspieraniu agenta nieruchomości w jego bieżących zadaniach. Dzięki temu, że cechuje mnie wytrwałość i zaangażowanie, praca asystenta nie sprawia mi kłopotu i pozwala na spełnienie swoich zawodowych założeń.

W wolnym czasie uwielbiam poświecić się dobrej lekturze lub dobremu kinu. Ponadto jestem studentką psychologii klinicznej, która mnie fascynuje.

agent nieruchomości tarnowskie góry

Volodymyr Nahirniak
Doradca ds. nieruchomości

Z branżą nieruchomości jestem związany od wielu lat. Do tej pory obsługiwałem rynek ukraiński. Głównie skupiałem się na klientach poszukujących swojego wymarzonego lokum. Po przyjeździe do Polski podjąłem decyzję, że moja przygoda z rynkiem nieruchomosci będzie trwać dalej. Zdecydowałem się na współpracę z Miastoramą. Lubię nowe wyzwania i zawsze wysoko stawiam poprzeczkę. dlatego wiem, że podjąłem dobrą decyzję. Klienci za moim pośrednictwem będą mogli dotrzeć do swojej nieruchomości marzeń oraz pomogę w jej finansowaniu.

W wolnym czasie dużo podróżuję. Lekcje języka polskiego już na stałe wpisane są w mój kalendarz, natomiast wieczorem kawa i dobry audiobook to mój sprawdzony sposób na relaks.

NASZ ZESPÓŁ: Odział Katowice - Śląsk

agent nieruchomości katowice

Michał Gorczyca
Doradca ds. nieruchomości

Zanim zostałem agentem nieruchomości przez kilka lat byłem managerem w branży stolarki budowlanej. Zajmowałem się także ubezpieczeniami i rynkiem e-commerce. To wszystko mimo tego, że studiowałem historię.

Dlaczego nieruchomości? Ponieważ uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Ogromną satysfakcję sprawia mi uśmiech na twarzy zadowolonego Klienta. Moment, gdy finalizujemy transakcję, a klucze do domu czy mieszkania otrzymuje nowy właściciel, jest piękną nagrodą za ciężką i czasem bardzo trudną pracę. Każdy Klient, każda nieruchomość, to dla mnie nowa i fantastyczna przygoda.

Prawie zawsze uśmiechnięty, optymistycznie nastawiony do świata, ciekawy nowych wyzwań. W wolnych chwilach spędzam czas z rodziną, lubię dobrą książkę. Pasjonuję się także futbolem.

Zapraszam do współpracy!

agent nieruchomości katowice

Renata Machowska
Doradca ds. nieruchomości

W handlu pracuję od zawsze - najdłużej w moim życiu zagościła branża kosmetyczna. Poprzez nabyte umiejętności, kwalifikacje i szkolenia tajniki skutecznej sprzedaży nie mają dla mnie tajemnic. Branża nieruchomości od bardzo dawna kusiła mnie swoją dynamiką i nieograniczonym kontaktem z nowymi ludźmi. Ponieważ największą moją motywacją do pracy jest sukces to rynek sprzedaży nieruchomości jest tym gdzie spełniam się w 100%.

Prywatnie jestem mamą 5 letniego Kaia oraz 18 letniego Krzysia. W wolnych chwilach z rodziną i przyjaciółmi zdobywam górskie szczyty, czytam kryminały a kiedy potrzebuję odrobiny wolności wsiadam na motocykl i przemierzam okolicę.

agent nieruchomości katowice

Arkadiusz Kremser
Doradca ds. nieruchomości

Na co dzień jestem pogodny, uśmiechnięty, lubię nawiązywać nowe znajomości i relacje z ludźmi, nie stronię od kontaktu z nimi. Odkąd pamiętam zawsze pracowałem z klientem, czy to w hotelarstwie, motoryzacji czy logistyce. Od dawna natomiast interesuję się obszarem nieruchomości. To ta profesja przynosi mi najwięcej radości, zadowolenia i spełnienia. Lubię nowe wyzwania i staram się podejmować je optymizmem.

W czasie wolnym można mnie spotkać na basenie, rowerze, rolkach czy w parku biegającego. Chętnie zagram w tenisa lub squasha. Uwielbiam też górskie wycieczki, strzelanie i dobry film. Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza o tematyce rozwoju osobistego, finansów czy nieruchomości.

Zapraszam do współpracy!

NASZ ZESPÓŁ: Oddział Gdańsk - Trójmiasto

biuro nieruchomości trójmiasto

Agnieszka Wężowska
Menager biura, pośrednik nieruchomości

Ogromnie cieszę się, że mogę współtworzyć i budować markę Miastorama. Prowadzenie biura w Gdańsku jest dla mnie sporym wyzwaniem, ale jednocześnie nieskończonym źródłem samorozwoju. Ta praca daje mi przede wszystkim niezależność i możliwość decydowania o swoich działaniach - czyli to, co cenię sobie w życiu najbardziej. Mogę w pełni wykorzystać wszystkie swoje najsilniejsze cechy charakteru- sumienność, samodyscyplinę, perfekcjonizm i optymizm, a jednocześnie mieć satysfakcję z tego, że moja praca przynosi efekty.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie i poświęcać go na podróżowanie. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, kultury i ludzi. Uważam, że każde miejsce ma swój unikalny klimat, który warto odkryć. Praca pośrednika ma z tym dużo wspólnego - codziennie mam szansę poznawać nowe osoby, uczyć się czegoś nowego, rozwiązywać kolejne problemy oraz cieszyć się z małych i większych sukcesów.

biuro nieruchomości gdańsk

Jolanta Piasecka
Doradca ds. nieruchomości

Doświadczenie w sprzedaży nieruchomości nauczyło mnie w życiu dużej pokory i determinacji. Ze względu na specyfikę pracy jestem osobą pewną siebie i zawsze dążącą do upragnionego celu. Prowadząc przez 20 lat swój biznes doskonale wiem, co znaczy empatia do klienta oraz jego profesjonalna obsługa. Wiem, że przed nawiązaniem współpracy klienci zwracają uwagę na wiele kwestii. We mnie cenią sobie przede wszystkim lojalność i zaangażowanie.

W codziennym życiu, jak i w pracy osiągam postawione sobie cele, nawet jeśli musze włożyć w to mnóstwo zaangażowania. Im trudniej, tym większa satysfakcja. Miastorama daje mi wiele możliwość by móc obsługiwać mojego klienta kompleksowo i na najwyższym poziomie.

Na co dzień podróżuję i jestem fanką jogi oraz zdrowego trybu życia.

Nasze oferty znajdziesz również na portalu adresowo.pl

Do góry