+48‭796455400‬

Biuro sprzedaży

Nasza usługa skierowana jest do deweloperów, którzy szukają możliwości skutecznej sprzedaży swojej inwestycji. Po nawiązaniu współpracy zajmujemy się prowadzeniem biura sprzedaży inwestycji. Przygotowujemy stronę internetową, na której umieszczamy przygotowane przez nas oferty. Oferty przygotowujemy z porozumieniem z inwestorem, dołączamy do niech rzuty oraz wizualizacje, zarówno mieszkań jak i zagospodarowania przestrzeni, tak aby w najlepszy sposób przedstawić proponowane nieruchomości. Układamy cały plan marketingowy – łącznie z reklamą w Internecie, banerami oraz ulotkami.

Dzięki temu, że współpracujemy z doradcą kredytowym możemy zapewnić pomoc w zakresie sprawdzenia zdolności kredytowej potencjalnego nabywcy oraz w wybraniu najlepszej oferty bankowej.

Zlecając nam prowadzenie biura sprzedaży inwestor może skupić się na dopilnowaniu inwestycji, na prawidłowym przebiegu prac budowlanych, a my zajmiemy się resztą.

Proponowana usługa jest wyceniana indywidualnie, po uzgodnieniu wszystkich szczegółów oraz zakresu działań.

Zapytaj agenta o szczegóły oferty

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Józefa Korola 6, 42-605 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message

Do góry