Opinia o nieruchomości

Decyzja o zakupie bądź sprzedaży nieruchomości często wiąże się z wieloma niespodziankami, które czekają na nas podczas tego procesu. Warto wiedzieć na co zwrócić uwagę i co powinno dać nam do myślenia. W trosce o bezpieczeństwo przeprowadzenia tego typu transakcji, agenci Miastoramy w oparciu o wieloletnie doświadczenie sporządzają opinię na temat nieruchomości. Dzięki zawartym w niej informacjom zarówno osoby sprzedające, jak i osoby poszukujące wymarzonego lokum, będą mogły podjąć w pełni świadome decyzje, unikając przy tym niepotrzebnych pomyłek, które mogą kosztować sporo nerwów i pieniędzy.

Opinia o nieruchomości pozwoli na zweryfikowanie wielu aspektów dotyczących lokalu. Przy współpracy z rzeczoznawcą oraz dzięki znajomości rynku zarówno osoby sprzedające, jak i poszukujące nieruchomości dowiedzą się, czy sugerowana cena jest adekwatna do cen obowiązujących w tej konkretnej lokalizacji. Opinia zawiera również zapisy dotyczące stanu prawnego, z którego wynika czy jest on prawidłowy i czy nie pojawiają się w nim pewne nieścisłości, które należy wyjaśnić. Zwrócimy również uwagę na kondycję samego lokalu, przez co sprzedający będzie miał większą świadomość na temat tego co oferuje klientom. Natomiast kupujący będzie mógł uniknąć dodatkowych kosztów związanych z remontami we wspólnocie.

Bez względu na to, czy jesteś właścicielem lokalu i nie wiesz na co zwrócić uwagę przy sprzedaży, czy poszukujesz nowego lokum - skorzystaj z naszego doświadczenia, chętnie pomożemy. Usługa wydania opinii o nieruchomości to koszt 300 zł netto.

Zapytaj agenta o szczegóły oferty

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Józefa Korola 6, 42-605 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message

Do góry