+48‭796455400‬

Doradztwo kredytowe

Zakup mieszkania często wiąże się z wizytą w banku i podpisaniem umowy kredytowej. Nie jest to jednak łatwe. Należy podjąć decyzję, który bank będzie najlepszy i jakie są najkorzystniejsze warunki.

Już nie musicie się o to martwić. Dzięki współpracy z doświadczonym doradcą finansowym, który należy do naszego zespołu, będziecie mogli w sposób bezpieczny przejść przez cały proces, który wiąże się z wieloma formalnościami. Uzyskacie pomoc nie tylko w zakresie kredytów hipotecznych, ale również w zakresie ubezpieczeń nieruchomości i ubezpieczenia majątkowego.

Kredyty hipoteczne

Nierzadko są jedynym rozwiązaniem, aby nasze marzenie o własnym lokum się ziściło. W przypadku zaprzestania spłaty kredytu hipotecznego bank przejmuje prawo własności i staje się właścicielem naszego domu lub lokalu. Dlatego tak ważne jest, aby od samego początku skorzystać z pomocy profesjonalisty, który przeprowadzi dokładną analizę, sprawdzi kondycję finansową i będzie wsparciem na każdym etapie naszych starań o przyznanie kredytu.

Ubezpieczenia nieruchomości

Zakup nieruchomości to jedno, należy jeszcze zadbać o bezpieczeństwo naszego domu lub mieszkania. Banki poszukują wielu zabezpieczeń. Jednym z nich jest właśnie obowiązkowe ubezpieczenie. Biorąc jednak pod uwagę ilość zagrożeń, jakie możemy napotkać, nie można tego lekceważyć. Towarzystwa przedstawiają wiele różnych wariantów. Nasz doradca pomoże Ci wybrać ten właściwy, najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie majątkowe

Bardzo ważnym elementem są również ubezpieczenia majątkowe. Są wyraźnie odseparowane od ubezpieczeń osobowych. Zakres ubezpieczenia obejmuje elementy stałe, ale nie tylko. Polisa może chronić nas również od wielu zdarzeń losowych, takich jak pożar, czy powódź. Wysokość opłat za ubezpieczenie jest ustalana indywidualnie.

Pamiętajmy, że korzystanie z usług doradcy finansowego jest bezpłatne.

Zapytaj agenta o szczegóły oferty

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Józefa Korola 6, 42-605 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message

Do góry