+48‭796455400‬

Obsługa transakcji

Jeżeli sprzedajesz nieruchomość, a obawiasz się czy będziesz w stanie samodzielnie przejść przez cały proces finalizacji transakcji – proponujemy obsługę transakcji przez nasze biuro. Jest to usługa skierowana do osób, którym zależy na tym, żeby sprzedaż mieszkania bądź domu przebiegła bezproblemowo i sprawnie, a co najważniejsze – bezpiecznie.

Nasza praca rozpoczyna się od momentu, gdy klient kupujący odpowie na Twoje ogłoszenie i zdecyduje się kupić nieruchomość. To my zajmujemy się sprawdzeniem stanu prawnego, a co za tym idzie przygotowaniem dokumentacji. Jeśli to konieczne - przygotujemy umowę przedwstępną zgodnie z ustaleniami obu stron. Podpowiemy najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania zawarcia umowy w przypadku kredytowania zakupu przez nabywcę. Asystujemy naszemu klientowi podczas aktu notarialnego i zwracamy uwagę na to, żeby wszystkie wcześniejsze ustalenia były spełnione. Po podpisaniu aktu notarialnego sporządzamy protokół zdawczo-odbiorczy oraz pomagamy w przepisaniu umów z dostawcami.

Korzystając z naszego doświadczenia możesz mieć pewność, że transakcja przebiegnie bezpiecznie, a wszystkie formalności zostaną dopełnione. Dodatkowo cała transakcja objęta będzie ubezpieczeniem OC naszego biura. Koszt usługi to 5000 zł netto.

Zapytaj agenta o szczegóły oferty

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Józefa Korola 6, 42-605 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message

Do góry