+48‭796455400‬

Pośrednictwo przy sprzedaży

Jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość szybko i bezpiecznie - nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Poprowadzimy Cię przez cały etap sprzedaży - począwszy od pomocy przy oszacowaniu ceny nieruchomości, poprzez przygotowanie oferty, prezentacje i negocjacje, aż do sfinalizowania transakcji i przekazania nieruchomości nowemu nabywcy. Wspólnie określimy strategie sprzedaży a przez cały proces będziesz regularnie informowany o podejmowanych przez nas działaniach i zainteresowaniu ofertą.

Nasza współpracę rozpoczynamy od rozmowy i poznania oczekiwań właściciela. Pozwala nam to dokładnie określić cel sprzedaży, a co za tym idzie zakres naszych zadań.

Kolejnym etapem jest analiza stanu prawnego nieruchomości oraz doprecyzowanie ceny ofertowej. Opieramy się przy tym nie tylko na znajomości lokalnego rynku, lecz również ściśle współpracujemy z rzeczoznawcą majątkowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie podać realną kwotę sprzedaży, która nie bazuje wyłącznie na cenach ofertowych pojawiających się w Internecie.

Po dopełnieniu formalności tworzymy ofertę - przygotowujemy nieruchomość do zdjęć wykorzystując technikę home staging, robimy profesjonalną sesję zdjęciową, zdjęcia 360°, nagranie z drona, nagranie video, rzuty pomieszczeń i ewentualne wizualizacje. Do tego dodajemy rzeczowy i konkretny opis dopasowany do docelowego klienta. Oferta jest publikowana na najpopularniejszych portalach z nieruchomościami, naszej stronie internetowej, mediach społecznościowych oraz na portalu wymiany ofert z innymi pośrednikami. Dzięki współpracy z innymi biurami oferta w naszym biurze jest dostępna również dla klientów innych pośredników.

W przypadku zainteresowania ofertą agent prowadzący ofertę nie tylko jest obecny na każdej prezentacji, ale prowadzi ją w taki sposób, aby wyeksponować atuty nieruchomości i prowadzić korzystne negocjacje. W przypadku zdecydowanego klienta - możemy zaproponować kontakt z doradcą kredytowym, żeby ułatwić mu procedurę otrzymania kredytu. To my gromadzimy wszystkie niezbędne dokumenty do sprzedaży oraz dopełniamy formalności, a obowiązkiem właściciela jest jedynie pojawienie się konkretnego dnia o ustalonej porze na akcie notarialnym.

Pomagamy również w procesie przekazania mieszkania, tak żeby ostateczny etap sprzedaży przebiegł szybko i bezproblemowo.

Co ważne - sprzedając nieruchomość z naszym biurem jesteś objęty naszym ubezpieczeniem OC, więc masz pewność, że transakcja przebiegnie bezpiecznie.

Zapytaj agenta o szczegóły oferty

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Józefa Korola 6, 42-605 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message

Do góry