Finansowanie: Doradztwo

Finansowanie zakupu nieruchomości wiąże się z przejściem przez żmudny proces procedur bankowych i niekończących się formalności, szczególnie jeśli jest wspierany kredytem hipotecznym. Dodatkowo na rynku istnieje wiele banków, które prześcigają się w reklamowaniu swoich produktów, a przedstawiane przez nie do podpisania długie umowy nie są zrozumiałe dla laika, przez co można nieświadomie zgodzić się na niekorzystne warunki kredytowe.

W ramach kompleksowej obsługi transakcji oferujemy Państwu pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Dzięki współpracy z doradcami finansowymi i ubezpieczeniowymi bezpłatnie pomożemy w doborze najbardziej optymalnego systemu finansowania. Za Naszym pośrednictwem mogą Państwo zbadać swoją zdolność kredytową.

Dzięki latom funkcjonowania na rynku udało nam się zdobyć zaufanie oraz pozyskać kontrahentów wśród specjalistów z zakresu finansów i bankowości. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie, a współpraca z doradcami wyróżnia naszą firmę wśród konkurencji.

Nasi specjaliści posiadają szeroką, wieloletnią wiedzę z zakresu dostępnych na rynku produktów bankowych i stale tę wiedzę uzupełniają, mając świadomość jak dynamiczny jest to rynek. Dzięki temu są w stanie wyselekcjonować dla Państwa jedynie najlepsze, godne uwagi oferty kredytowe czy ubezpieczeniowe, które w największym stopniu odpowiadają indywidualnym oczekiwaniom i możliwościom.

W ramach kompleksowej obsługi transakcji przez firmę MIASTORAMA nasi Klienci mogą liczyć m.in. na:

  • doradztwo w zakresie finansowania zakupu,
  • doradztwo w zakresie ubezpieczenie transakcji,
  • doradztwo w zakresie ubezpieczenia nieruchomości,
  • pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej,
  • pomoc w negocjowaniu warunków umowy kredytowej z bankiem.

Powyższe usługi są wykonywane w ramach umowy pośrednictwa i nie są za nie pobierane dodatkowe opłaty.

Zapraszamy do kontaktu!

Do góry