+48‭796455400‬

Pośrednictwo przy poszukiwaniu mieszkania

Jeżeli szukasz mieszkania, domu czy lokalu pod swoją działalność zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy. Na pierwszym spotkaniu dokładnie omawiamy oczekiwania, plany i możliwości finansowe oraz wspólnie ustalamy konkretny cel naszych poszukiwań. Ta wiedza będzie dla nas istotna przy wyszukiwaniu ofert, lecz również na wstępie pozwoli nam zaprezentować nieruchomości dostępne w naszej bazie. Po dopełnieniu wszystkich formalności rozpoczynamy poszukiwania, a o ich efektach na bieżąco informujemy naszego klienta. Znając jego preferencje możemy samodzielnie ocenić czy dana nieruchomość spełni jego oczekiwania.

Gdy klient zdecyduje, że oferta jest interesująca – agent umówi spotkanie. Obecność agenta przy prezentacji jest bardzo ważna, ponieważ może on na bieżąco wspierać klienta- pomóc w negocjacjach, dostrzec detale, na które warto zwrócić uwagę oraz dopytać o szczegóły dotyczące stanu prawnego.

Gdy klient zdecyduje, że prezentowana oferta jest tą, której szukał, pomagamy w dopełnieniu formalności, monitorujemy czy wszystko się zgadza oraz pilnujemy terminów. Towarzyszymy naszemu klientowi podczas aktu notarialnego, dzięki czemu możemy rozwiać wszelkie jego wątpliwości a tym samym zapewnić mu wsparcie i bezpieczeństwo.

Nasza praca nie kończy się na tym etapie. Podczas przekazania nieruchomości pilnujemy, aby wszystkie ustalenia umowy sprzedaży zostały dochowane, jak również pomagamy w podpisaniu umów z dostawcami mediów.

Zapytaj agenta o szczegóły oferty

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Józefa Korola 6, 42-605 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message

Do góry