+48‭796455400‬

FAQ

Na jaki czas podpisywana jest umowa?

Czas trwania umowy ustalamy z klientem. Preferujemy umowy podpisane na krótki czas, ponieważ stawiamy na intensywny marketing i skuteczną sprzedaż.

Czy mogę sprzedać nieruchomość sam jeśli mam podpisaną umowę z waszym biurem?

Naszych klientów zachęcamy do tego, aby na czas trwania umowy zaniechali samodzielnej promocji. Liczymy na lojalność i wzajemne zaufanie. Gdy klient zgłosi się bezpośrednio do właściciela - prosimy o skierowanie go do agenta prowadzącego ofertę. 

Jak promowane są oferty?

Dla każdej sprzedawanej nieruchomości ustalamy plan sprzedażowy. Promujemy ofertę na najpopularniejszych portalach z ogłoszeniami, przygotowujemy sesję zdjęciową, nagranie video, jeśli to możliwe- nagranie z drona lub dzień otwarty. Korzystamy z zamkniętych portali dla pośredników, gdzie możemy prezentować ofertę klientom innych agentów. 

Czy prowizaja jest pobierana również od kupującego?

To zależy od modelu współpracy. Jeżeli agent wykonuje pracę również dla strony kupującej - należy mu się wynagrodzenie. Strona sprzedająca ma prawo zastrzec, że nie wyraża zgody na współpracę agenta z klientem kupującym nieruchomość. 

Czy zajmujecie się wynajmem nieruchomości?

Tak, oczywiście, pomagamy również przy znalezieniu najemcy, bądź w poszukiwaniu mieszkania na wynajem. Po więcej szczegółów zaparaszmy do zakłądki "Usługi" na naszej stronie. 

Czy zawieracie tylko umowy na wyłączność czy również otwarte?

W naszym biurze pracujemy na obu rodzajach umów, jednak w większości są to umowy na wyłączność. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę oraz szeroki zakres usługi. Zlecając sprzedaż tylko jednemu pośrednikowi mają Państwo pewność, że oferta będzie precyzyjnie przygotowana i promowana, a zainteresowani klienci uzyskają dokładne informacje o nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z zakładką usługi, gdzie szczegółowo wyjaśniamy w jaki sposób pracujemy.

Jaka jest wysokość prowizji?

Wynagrodzenie pośrednika ustalane jest indywidualnie. Standardowa prowizja przy sprzedaży nieruchomości mieści się w zakresie 4 - 5%. Przy wynajmie nieruchomości jest to zazwyczaj kwota w równowartości jednomięsięcznego czynszu.

Do góry