Pośrednictwo przy wynajmie nieruchomości

Doskonale wiemy, że znalezienie dobrego najemcy to element, który wpływa na powodzenie inwestycji oraz zapewnia spokój właścicielowi nieruchomości. Naszą współpracę zaczynamy od szczegółowej rozmowy z właścicielem, omawiamy kwestie dotyczące wynajmu, oczekiwania oraz wymagania.

Po dopełnieniu formalności tworzymy ofertę - przygotowujemy nieruchomość do zdjęć wykorzystując technikę home staging, robimy profesjonalną sesję zdjęciową, zdjęcia 360°, nagranie video i rzuty pomieszczeń. Do tego dodajemy rzeczowy i konkretny opis dopasowany do docelowego klienta.

Oferta jest publikowana na najpopularniejszych portalach z nieruchomościami, naszej stronie internetowej, mediach społecznościowych oraz na portalu wymiany ofert z innymi pośrednikami. Dzięki współpracy z innymi biurami oferta w naszym biurze jest dostępna również dla klientów innych pośredników. Wykorzystujemy również kontakty z innych branż, tak aby zwiększyć grono odbiorców.

W przypadku zainteresowania ofertą agent prowadzący ofertę nie tylko jest obecny na każdej prezentacji, ale prowadzi ją w taki sposób, aby wyeksponować atuty nieruchomości. Na tym etapie staramy się również jak najdokładniej ocenić najemców, ich zdolności finansowe oraz intencje, tak aby móc zapewnić właścicielowi terminowość płatności oraz utrzymanie standardu mieszkania. Pomagamy w przygotowaniu umowy najmu oraz w przekazaniu mieszkania nowym najemcom.

Przez cały okres najmu pozostajemy do dyspozycji właściciela i służymy pomocą w razie nieoczekiwanych problemów.

Zapytaj agenta o szczegóły oferty

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Józefa Korola 6, 42-605 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message

Do góry