Opis i zdjęcia

Cena najmu: 25000.00 zł

125.00 zł/m²

W ofercie na wynajem nowoczesna część biurowa siedziby firmy wraz zapleczem magazynowym położona w Tąpkowicach, przy ulicy Zwycięstwa, w powiecie tarnogórskim.

Atuty nieruchomości:
- nowoczesne i jasne wnętrza
- elastyczny dostęp do wynajmowanej powierzchni
- wyposażone biura
- część magazynowa z dostępem do wózków widłowych, oraz paletowych
- doskonała lokalizacja

Szczegóły nieruchomości:
- powierzchnia biurowa 200 mkw
- powierzchnia magazynowa 300 mkw
- parking pod budynkiem
- ogrodzony teren

W skład pomieszczeń części biurowej o łącznej powierzchni 200 mkw wchodzi 14 stanowisk pracy w dwóch pomieszczeniach, kuchnia, toalety, oraz sala konferencyjna. Część biurowa wyposażona w meble, a także sprzęt komputerowy. Hala magazynowa przeznaczona do wynajmu to powierzchnia 300 mkw, posiadająca dostęp do regałów, wózków paletowych, a także wózków widłowych. Wysokość hali to 8 m.
Do dyspozycji najemcy parking o powierzchni 600 mkw, wyłożony kostką brukową. Istnieje możliwość zagospodarowania zielonej części terenu. Obiekt wyposażono w instalację fotowoltaiki, co znacząco wpływa na redukcję kosztów energii elektrycznej. Serwis sprzątający został ujęty w cenie wynajmu.

Koszty związane z ofertą:
- koszt wynajmu 25 000.00zł netto miesięcznie 
- dodatkowo płatny prąd, woda według zużycia 
- kaucja zabezpieczająca 25 000.00zł 

Obiekt usytuowany jest w doskonałej lokalizacji, w odległości 6km międzynarodowy port lotniczy w Katowicach - Pyrzowicach, w pobliżu autostrada A1, oraz droga krajowa nr 78.

Zapraszamy do umówienia prezentacji

Agent prowadzący:
Ewelina Pindur