Opis i zdjęcia

Cena: 1100000.00 zł

3098.59 zł/m²

Szczegóły nieruchomości:
- świetna lokalizacja o dużym natężeniu ruchu,
- powierzchnia działki: 1096 m2,
- powierzchnia zakładu: 348 m2
- 5 pomieszczeń,
- ogrzewanie węglowe na ekogroszek,
- dobrze prosperujący zakład z bazą stałych klientów,
- w cenie pozostaje wyposażenie,
- ul. Nałkowskiej, Radzionków.

Opis nieruchomości:
Oferujemy do sprzedaży zakład mechaniki samochodowej znajdujący się w Radzionkowie, na ulicy Zofii Nałkowskiej. Działka, na której znajduje się obiekt mierzy 1096 m2, z czego 314 m2 stanowi własność, a 782 m2 to użytkowanie wieczyste. Budynek składa się z pięciu pomieszczeń. 355 m2 zajmuje powierzchnia jego zabudowy, a powierzchnia użytkowa jest równa 348 m2. Jest to budynek jednokondygnacyjny, który nie posiada podpiwniczenia. Został wybudowany z pustaka o grubości zewnętrznej równej 38 cm. Dach jest pokryty papą. Techniczny stan budynku jest bardzo dobry. Istnieje możliwość rozbudowy budynku o kolejne piętro.

Obecnie w zakładzie znajduje się mechanika samochodowa, auto detailing oraz montaż instalacji gazowych do auta. W budynku znajdują się pomieszczenia robocze oraz administracyjne i socjalne. Zakład prężnie funkcjonuje i posiada bazę stałych klientów- nowy właściciel może przejąć obiekt i nadal prowadzić istniejącą działalność. W cenie obiektu pozostaje sprzęt niezbędny do dalszego prowadzenia działalności- wszystko jest ukazane na zdjęciach. Obiekt znajduje się w miejscu zabudowy usługowo- produkcyjnej oraz mieszkaniowej. Jest dobrze widoczny i przyciąga wielu klientów.

Nieruchomość jest wyposażana w następujące instalacje: wodną, kanalizacyjną i elektryczną. Jest ogrzewana poprzez piec węglowy na ekogroszek. Ponadto obiekt jest wyposażony w kominek z płaszczem wodnym. Działka jest ogrodzona metalowym ogrodzeniem z bramą elektryczną.

Opłaty:
- podatek roczny: około 10 tys.,
- media płatne według zużycia.

Lokalizacja i okolica:
- Radzionków,
- ul. Nałkowskiej,
- okolica obfitująca w punkty usługowo- produkcyjne, jednocześnie znajdująca się blisko zabudowy mieszkaniowej. Dość duże natężenie ruchu w najbliższym sąsiedztwie zakładu,
- doskonały dojazd do miast ościennych.


Agent prowadzący:
Żaneta Panek