Opis i zdjęcia

Cena: 240000.00 zł

5000.00 zł/m²

Szczegóły nieruchomości:
- blok po termomodernizacji,
- powierzchnia: 48 m2,
- 3 oddzielne pokoje,
- 1 piętro,
- duży balkon,
- ogrzewanie centralne miejskie,
- ul. Stolarzowicka, Bytom.

Opis nieruchomości:
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Bytomiu- Miechowicach. Nieruchomość ma powierzchnię 48 m2, na którą składają się trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka z WC i przedpokój. Mieszkanie posiada przestronny balkon oraz przynależy do niego piwnica. Blok, w którym znajduje się lokal, jest ocieplony oraz przeszedł remont dachu. Wejście do klatki schodowej jest zabezpieczone domofonem. Przed budynkiem znajduje się parking dla mieszkańców osiedla.

Mieszkanie jest wyposażone w centralne miejskie ogrzewanie. Ciepła woda również jest ogrzewana z pieca gazowego. Okna PCV są nowe, podobnie drzwi wejściowe (antywłamaniowe). Stan techniczny nieruchomości jest dobry. Pojedyncze pomieszczenia wymagają remontu. Na użytek klienta kupującego pozostają zabudowane meble (kuchnia i dwie szafy).

Miesięczne opłaty:
- czynsz: 500 zł (w tym fundusz remontowy i zaliczka na ogrzewanie),
- media płatne według zużycia.

Lokalizacja i okolica:
- Bytom,
- ul. Stolarzowicka,
- w bardzo bliskiej odległości sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, przystanki komunikacji miejskiej. Wysoko rozwinięta infrastruktura osiedla. Doskonały dojazd do centrum Bytomia oraz do miast ościennych.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć 360 stopni w zakładce ogłoszenia na www.miastorama.pl

Agent prowadzący:
Żaneta Panek