Opis i zdjęcia

Cena: 135000.00 zł

3319.40 zł/m²

Atuty nieruchomości:
- niskie miesięczne opłaty,
- mieszkanie częściowo wyposażone,
- widok na park z okien,
- zielona okolica umożliwiająca sprawną komunikację.

Szczegóły nieruchomości:
- kawalerka- 1 pokój,
- powierzchnia: 34 m2,
- blok po termomodernizacji,
- parter,
- ogrzewanie z pieca żeliwnego+ elektryczne,
- ul. Ziętka, Piekary Śląskie.

Opis nieruchomości:
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w Piekarach Śląskich. Nieruchomość ma powierzchnię 34 m2, na którą składają się jeden przestronny pokój, kuchnia, łazienka z WC i przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica.  Łączna powierzchnia mieszkania razem w piwnicą wynosi 40,67 m2. Wejście do mieszkania prowadzi przez zamykany korytarz dzielony z jednym sąsiadem. Blok, w którym znajduje się lokal, jest ocieplony oraz przeszedł remont dachu. Wejście do klatki schodowej jest zabezpieczone domofonem. Bezpośrednio z okien mieszkania rozpościera się widok na park, znajdujący się po drugiej stronie ulicy. 

Mieszkanie jest ogrzewane z piecyka żeliwnego typu koza. Nieruchomość jest doposażona w grzejniki elektryczne, które pozostają do dyspozycji kupującego. Woda jest podgrzewana przy pomocy bojlera elektrycznego. Instalacje w mieszkaniu zostały częściowo wymienione. Okna PCV są w bardzo dobrym stanie. Ściany zostały wygładzone, na podłogach znajdują się panele lub kafle. Wyposażenie kuchni oraz łazienki widoczne na zdjęciach pozostaje do dyspozycji kupującego.

Miesięczne opłaty:
- czynsz: 280 zł (z funduszem remontowym i zaliczką na wodę),
- media płatne według zużycia.

Lokalizacja i okolica:
- Piekary Śląskie,
- ul. Ziętka,
- koło budynku, w którym znajduje się mieszkanie jest Park Wolności,
- w bardzo bliskiej odległości sklepy, apteki, przystanki komunikacji miejskiej, restauracje, szpital, szkoła, przedszkole. Doskonały dojazd do miast ościennych.


Agent prowadzący:
Żaneta Panek