Opis i zdjęcia

Cena: 599000.00 zł

1707.04 zł/m²

Atuty nieruchomości:
- możliwości inwestycyjne
- 3 niezależne mieszkania i poddasze do wykorzystania jako mieszkanie
- lokal użytkowy (były sklep motoryzacyjny)
- duża działka
- dobra lokalizacja

Szczegóły nieruchomości:
- cztery działki o łącznej powierzchni 2271 mkw
- łączna powierzchnia mieszkań i lokalu usługowego 350,90 m2
- okna PCV
- ogrzewanie węglowe
- na budynku mieszkalno - usługowym
- dach kryty dachówką

    W ofercie na sprzedaż budynki mieszkalno- usługowe wraz zabudowaniami gospodarczymi, które znajdują się na obszarze 4 działek położonych w swoim sąsiedztwie. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Sieraków Śląski, w gminie Ciasna przy ulicy Oleskiej. Główna nieruchomość składa się z 3 niezależnych mieszkań, użytkowego poddasza oraz lokalu użytkowego, w którym niegdyś prowadzono sklep motoryzacyjny( sklep sprzedawany z resztą towaru). Jeden z budynków jest w pełni przeznaczony do rozbiórki ( dysponujemy zgodą na wyburzenie). Na terenie znajdują się również zabudowania gospodarcze, oraz garaże. Część usługowo - mieszkalna jest ogrzewana piecem węglowym. Dach domu pokryty jest dachówką.

Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności gospodarczej oraz wynajmu mieszkań. Dużą działka z wieloma możliwościami.

Sieraków Śląski to spokojna miejscowość położona w powiecie lublinieckim, w gminie Ciasna, licząca sobie około 1720 mieszkańców.
W miejscowości znajduje się stacja kolejowa. Zatrzymują się na niej pociągi relacji Lubliniec - Wrocław Główny. Do Sierakowa Śląskiego można dojechać również PKS-em z Olesna i Lublińca. 

Dodatkową atrakcją tej niewielkiej miejscowości jest neobarokowy pałac.

Zapraszamy na prezentację 
 


Agent prowadzący:
Ewelina Pindur