Opis i zdjęcia

Cena: 865000.00 zł

5690.79 zł/m²

Atuty nieruchomości:
- dom z 2017 roku,
- spokojna, zielona okolica,
- pełne wyposażenie w cenie.


Szczegóły nieruchomości:
- dom jednorodzinny,
- powierzchnia działki: 596 m2,
- powierzchnia całkowita: 152 m2,
- powierzchnia użytkowa: 97,81 m2,
- 4 pokoje,
- taras,
- ogrzewanie piecem na pellet,
- ul. Tuwima, Tarnowskie Góry.

Opis nieruchomości:
Oferujemy do sprzedaży dom położony w Rybnej- dzielnicy Tarnowskich Gór. Nieruchomość ma powierzchnię użytkową równą 97,81 m2, na którą składają się pomieszczenia znajdujące się na parterze oraz na poddaszu użytkowym. Parter domu obejmuje przestronny salon połączony z jadalnią z wyjściem na taras, otwartą kuchnię, łazienkę z WC, wiatrołap oraz kotłownię. Na poddaszu mieszczą się trzy oddzielne pokoje oraz duża łazienka z WC. Powyżej znajduje się strych nieużytkowy. Dom stoi na działce, której powierzchnia jest równa 596 m2. Działka jest w pełni zagospodarowana i zielona. Cicha, spokojna, zielona okolica.

Dom jest ogrzewany przy pomocy pieca na pellet z podajnikiem. Woda jest podgrzewana przy pomocy pieca lub bojlera. Dom jest wyposażony w okna trzyszybowe, z ramami wykonanymi z drewna. Budynek został postawiony na płycie żelbetonowej. Jego dach pokrywa dachówka ceramiczna. W trakcie budowy budynek został docieplony styropianem o grubości 15 cm. Nieczystości z budynku są odprowadzane do szamba. Ogród jest zagospodarowany. Posiada automatyczne nawadnianie, oraz studnie głębinową do podlewania ogrodu. Droga dojazdowa prywatna, z udziałami na każdego mieszkańca na ulicy. W domu pozostaje wszystko co widać na zdjęciach poza pokojem dziecięcym. W ogrodzie pozostają kosiarki samokoszące. 

Opłaty: 
- grunt płatny raz w roku około 350 zł, 
- media według zużycia.

Lokalizacja i okolica:
- Tarnowskie Góry,
- ul. Juliana Tuwima,
- piękna, zielona okolica domków, oddalona o kilkaset metrów od ruchliwej ulicy,
- łatwy i szybki dojazd do centrum miasta oraz miast ościennych,
- w niedużej odległości znajdują się sklepy, apteki, przychodnie, przystanki komunikacji miejskiej. Okolica jest dobrze skomunikowana z okolicznymi szkołami oraz centrum miasta. 

Zapraszam do obejrzenia zdjęć 360 stopni w zakładce ogłoszenia na www.miastorama.pl

Agent prowadzący:
Żaneta Panek