Opis i zdjęcia

Cena: 1149000.00 zł

30804.29 zł/m²

W bezpośredniej bliskości plaży, otoczone zielenią ze wspaniałym widokiem na zatokę na osiedlu Neptun Park usytuowany jest apartament o powierzchni 37,30 m2 na parterze z tarasem 16 m2. z komórką 2,8 m2 na zamkniętym terenie i  objętym ochroną. Na terenie miejsca parkingowe dla właścicieli.  System monitoringu, ochrona czy strzeżone wjazdy na teren osiedla zapewniają komfort i  bezpieczeństwo mieszkańcom. Nienagannie zadbana zieleń, oczko wodne nadają temu miejscu prestiżowy i komfortowy charakter.

Doskonała lokalizacja  na granicy Sopotu i Gdańska, najbliższe otoczenie to hipodrom, klub żeglarski, park, plaże, bulwar. molo, Park Regana i Park Jelitkowski. Neptun Park to osiedle zbudowane w sopockim stylu-niska zabudowa to miejsce gdzie spędzisz wspaniale czas i odpoczniesz od miejskiego zgiełku. Również w pobliżu komunikacja miejska oraz liczne klimatyczne kawiarnie i  restauracje. 

Kawalerka, która została zaaranżowana na 2 pokoje ale w każdym momencie można to zmienić i wrócić do pierwotnego kształtu mieszkania. Salon z aneksem kuchennym i sypialnia, hol i łazienka oraz komórka lokatorska. W budynku jest siłownia do dyspozycji mieszkańców. Mieszkanie od momentu zakupu jest wynajmowane na krótko i długo terminowy najem. 

Sprzedawane z wyposażeniem do natychmiastowego wprowadzenia się.

To wyjątkowe i jedyne w tak doskonałej lokalizacji miejsce, polecam.

Zapraszam do kontaktu.


Agent prowadzący:
Jolanta Piasecka