O firmie

MIASTORAMA to firma profesjonalnie zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomości w Trójmieście oraz na Śląsku.

Dlaczego MIASTORAMA? Nazwa powstała przez połączenie dwóch słów – miasto i panorama, i najlepiej symbolizuje naszą pracę, czyli szeroki wachlarz ofert w różnych lokalizacjach. Nasze biuro nieruchomości ma obecnie dwie lokalizacje – główną siedzibę w Tarnowskich Górach, gdzie zajmujemy się województwem śląskim jak i nieruchomościami zlokalizowanymi w górach, oraz oddział w Gdańsku, gdzie obsługujemy rynek pomorski. Dzięki temu posiadamy w naszej ofercie mieszkania, domy, lokale i działki dla każdego. Zajmujemy się zarówno pośrednictwem sprzedaży, jak i pośrednictwem wynajmu nieruchomości.

Najważniejszy jest dla nas klient i jego zadowolenie, dlatego każdego z nich traktujemy w sposób indywidualny i staramy się sprostać jego oczekiwaniom. Nasz klient może liczyć na wsparcie na każdym etapie transakcji, ponieważ nasze biuro nieruchomości współpracuje ze specjalistami z innych branż – m.in. z architektem, prawnikiem, doradcą finansowym. Nieustannie staramy się poszerzać swoją wiedzę i regularnie bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach. Jesteśmy członkiem BCK – Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, należymy do organizacji Pracodawcy Pomorza, posiadamy licencję zawodową NR 22418, oraz niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Nasze biuro nieruchomości stawia przede wszystkim na nowoczesność i rozwój. Przy tworzeniu oferty na sprzedaż lub na wynajem wykorzystujemy technologiczne nowości – zdjęcia panoramiczne 360°, nagrania z drona, aparat z obiektywem szerokokątnym. Aktywnie działamy również w mediach społecznościowych.

Zawsze dążymy do tego, aby pomóc naszym klientom znaleźć to, czego szukają. Nasz oddział w Trójmieście proponuje morze możliwości, a oddział na Śląsku ma dla Państwa kopalnię ofert.

Zapraszamy do kontaktu!

Ewelina Pindur - właściciel

Już na studiach podjęłam decyzję że zwiąże się z rynkiem nieruchomości. To ten kierunek w życiu który da mi spełnienie i satysfakcję. Jestem bardzo uparta w dążeniu do celu – zarówno tworzenie tej marki jak i praca wymaga ode mnie ogromnego zaangażowania, ale i determinacji. Przyznam szczerze ze z perspektywy czasu to był doskonały wybór. Cenie sobie kontakt z klientem, lubię ten moment w którym mogę pomóc zarówno w podjęciu decyzji, ale i obsłudze związanej z obrotem nieruchomości. Dzięki tej pracy czuje się potrzebna. Doświadczenie i upór w dążeniu do celu może stawiać mnie naprzeciw ciężkim problemom czy sytuacją z którymi wiem że sobie poradzę.

Każdy dzień poświęcony jest pracy, ciągłym pomysłom i możliwością tworzenia silnej marki na rynku.

A jak już znajdę chwile dla siebie to spędzam ją bardzo aktywnie. Z dnia na dzień ucząc się pokory ale i determinacji w dążeniu do celu którym jest silna marka na rynku nieruchomości w silnej sylwetce wypracowanej na treningu.

Kinga Baranowicz - asystentka

Miastorama daje mi możliwość pracy w zespole profesjonalistów i sprawdzenia siebie samej na innej płaszczyźnie zawodowej, niż dotychczas, gdyż jestem absolwentką wydziału pedagogiki. Stanowisko asystentki wymaga ode mnie przede wszystkim wspierania bieżącej działalności firmy. Sumienność i odpowiedzialność to cechy charakteru, które towarzyszą mi od dawna. Myślę, że i tym razem pomogą mi podejść rzetelnie do powierzonych zadań i czerpać z tego jak największą satysfakcję.

Po pracy uwielbiam spędzać czas z bliskimi i przyjaciółmi. To są właśnie te momenty w życiu, które regenerują moje siły i napędzają do dalszego działania.

NASZ ZESPÓŁ: Odział Tarnowskie Góry - Śląsk

Żaneta Panek

Agent nieruchomości to osoba ułatwiająca życie potencjalnego sprzedajacego, jak i kupującego.

Jestem osobą zorganizowaną, komunikatywną, upartą w dążeniu do założonego celu, kreatywną, która zawsze utrzymuje pozytywne relacje z klientami, mimo że praca ta momentami jest trudna i wymagająca.

Bardzo lubię podnosić swoje kwalifikacje, żeby klienci wiedzieli, że mają do czynienia z profesjonalistą. Dzięki tej pracy wiem po co żyję, sprawia mi ona ogromną satysfakcję. Każdy klient to dla mnie indywidualna sprawa. Opinie wystawione przez moich klientów dodają mi skrzydeł.

Czym się interesuję? A mianowicie bardzo lubię czytać książki, po za tym bardzo interesuję się badaniami ludzi chorych na raka, które są przeprowadzane w celu znalezienia odpowiedniego preparatu na zahamowanie powstawania komórek rakowych. Interesuje się także poszerzeniem wiedzy na temat pracy z klientem.

Rafał Duda-Opaliński

Praca agenta to mój debiut w branży nieruchomości. Przez wiele lat byłem związany z handlem, pracowałem rownież jako instruktor w branży budowlanej. Lubię podejmować nowe wyzwania, lubię kiedy coś się dzieje. Lubię kontakt z ludźmi, których spotykam na co dzień w pracy jak i w życiu prywatnym. Jestem optymistą, jestem pomysłowy i raczej szukam rozwiązań niż problemów.

Pomogę Państwu znaleźć wymarzoną nieruchomość, pomogę też w skutecznej sprzedaży. Wykonam swoją pracę z należytą starannością z korzyścią dla obu stron.

A po pracy pojeżdżę na rowerze lub na rolkach latem, a na nartach zimą. Wybiorę się na koncert, pójdę do teatru albo do kina. Spędzę czas z przyjaciółmi. Bo najważniejsze jest zachowanie właściwych proporcji między życiem zawodowym, a prywatnym.

Poznajmy się na żywo!

NASZ ZESPÓŁ: Odział Katowice - Śląsk

Tomasz Zdziebło

Pośrednik nieruchomości z wykształcenia i zamiłowania. Wytrwały, profesjonalny, niezwykle skuteczny i przede wszystkim uśmiechnięty. W życiu prywatnym i zawodowym cenię sobie dobre i otwarte relacje z ludźmi bo one dają mi największą satysfakcję. Mówią o mnie, że jestem ambitny i pracowity. Przyznam, że jeśli w coś się angażuję to robię to na 100%. Jestem ciekawy świata i lubię poszerzać swoje horyzonty.

Pomaganie klientom w sprzedaży, zakupie, czy wynajmie ich nieruchomości i dbałość o to by odbywało się to na maksymalnie profesjonalnym poziomie traktuję jako swój zawodowy cel.

Prywatnie człowiek rodzinny - kochający mąż i ojciec małej Zuzi. Rodzina zawsze zajmowała i zajmuje kluczowe miejsce w moim życiu. Moje zamiłowanie to również psychologia, która z czasem wzbogaciła moje wykształcenie i która pozwala mi na co dzień patrzeć na świat i ludzi z dużą otwartością.

W wolnej chwili oddaję się kulinarnym eksperymentom, co sprawia mi dużą radość i podobno całkiem dobrze smakuje!

„Klucz do sukcesu, to nie informacje. To inni ludzie” - traktuję to jak motto swojego działania.

Adam Żurawski

Energiczny i ambitny optymista. Nie boję się nowych wyzwań, lubię gdy coś jest skomplikowane, bo problemy otwierają drzwi do zmian. Interesuje się ludzką psychiką i fascynuje mnie rozwój osobisty, fizyka oraz nowoczesne technologie. Przez wiele lat byłem związany z branżą reklamy oświetleniowej. Rynek nieruchomości to najnowsze wyzwanie, które im bardziej się w niego zagłębiam, tym bardziej mnie intryguje, niemniej staram się stawiać granicę między życiem prywatnym i służbowym.

W czasie wolnym amator windsurfingu, biegania, paintballa, snowboardingu, włoskiej kuchni i ciężkich brzmień. Uwielbiam fantastykę i fantasy, jestem szczęśliwym posiadaczem małej biblioteczki, którą kolekcjonuję od wieku nastoletniego.

Jeśli szukasz kogoś pomysłowego, otwartego na niekonwencjonalne metody i nowości na rynku, to trafiłeś do właściwej osoby.

NASZ ZESPÓŁ: Oddział Gdańsk - Trójmiasto

Agnieszka Wężowska

Ogromnie cieszę się, że mogę współtworzyć i budować markę Miastorama. Prowadzenie biura w Gdańsku jest dla mnie sporym wyzwaniem, ale jednocześnie nieskończonym źródłem samorozwoju. Ta praca daje mi przede wszystkim niezależność i możliwość decydowania o swoich działaniach - czyli to, co cenię sobie w życiu najbardziej. Mogę w pełni wykorzystać wszystkie swoje najsilniejsze cechy charakteru- sumienność, samodyscyplinę, perfekcjonizm i optymizm, a jednocześnie mieć satysfakcję z tego, że moja praca przynosi efekty.

Wolny czas lubię spędzać aktywnie i poświęcać go na podróżowanie. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, kultury i ludzi. Uważam, że każde miejsce ma swój unikalny klimat, który warto odkryć. Praca pośrednika ma z tym dużo wspólnego - codziennie mam szansę poznawać nowe osoby, uczyć się czegoś nowego, rozwiązywać kolejne problemy oraz cieszyć się z małych i większych sukcesów.

Kamila Walania

Z branżą nieruchomości związana jestem od około 5 lat, miałam okazję poznać rynek z obu stron – od strony klienta jak i pracownika. Z własnego doświadczenia uważam, że poza techniczną stroną pracy, bardzo ważne jest indywidualne podejście do drugiej osoby, pamiętając o tym, że każdy ma „swój dzień”, który nie zawsze może nam sprzyjać. Co lubię w moje pracy? Atmosferę, która w niej panuję, czyli serdeczność i otwarta współpraca w z zespole oraz klarowne wartości, którymi wspólnie kierujemy się w relacjach z klientami. Satysfakcję sprawia mi możliwość wykorzystania swojego doświadczenia w doradztwie nieruchomości, angażując się w pracę tak, aby ostatecznie klient był zadowolony z zamierzonego celu.

Moją siłą napędową jest chęć przekraczania własnych granic, które w ostateczności inspirują mnie do jeszcze lepszej pracy nad sobą i budowania pozytywnych relacji z ludźmi. W wolnej chwili lubię spędzać aktywnie czas w duchu sportowym, pamiętając o przyjemnościach płynących z piękna otoczenia i obecności bliskich mi osób.

Do góry