O nas

Jesteśmy firmą  zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, a nasza nazwa – MIASTORAMA – jest połączeniem dwóch słów – panoramy i miasta. Symbolizuje ona to  co  mamy do  zaproponowania,  czyli  szeroki  zakres  ofert  nieruchomości  oraz  pomoc  w znalezieniu  miejsca  do  zamieszkania  w  dowolnej  części  miasta  lub  poza  nim.  Pomagamy w spełnianiu marzeń w znalezieniu idealnego miejsca do życia.

Nasz Zespół to zgrana grupa ludzi, którą połączyły wspólne zainteresowania  i wysokie zaangażowanie w pracę. A dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu oraz współpracy ze specjalistami z różnych branż, gwarantujemy najwyższy standard obsługi przy zapewnieniu maksimum bezpieczeństwa.

Co nas wyróżnia? Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę dzięki wspomnianej już współpracy m. in. z architektem,  geodetą,  kancelarią  notarialną,  prawnikiem,  agentem  ubezpieczeniowym  czy  brokerem kredytowym,  którzy  pomagają podejmować najtrudniejsze decyzje związane z nieruchomością. W MIASTORAMIE pracują również rzeczoznawcy majątkowi, którzy służą wiedzą i doświadczeniem podczas ustalania i oceny właściwej wartości nieruchomości.  Nasza oferta to bogaty zbiór zarówno mieszkań, domów, działek, obiektów komercyjnych, jak i gruntów inwestycyjnych czy domów letniskowych, nieruchomości na sprzedaż i na wynajem.

Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa Klientów i ich danych, posługujemy się najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi, które ten cel realizują. Innowacyjnych pomysłów poszukujemy przez cały czas, a wszystko po to, by nasze usługi były jeszcze bardziej przyjazne i spełniały oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Stale pracujemy również nad podnoszeniem naszych kwalifikacji, między innymi szkoląc się i praktykując. Jest to branża bardzo dynamiczna, a profesjonalne wykonywanie zawodu wymaga aktualizowania wiedzy i umiejętności. Ponadto jesteśmy  członkiem  BCK  –  Bielsko  –  Częstochowsko  -Katowickiego  Stowarzyszenia  Pośredników  w  Obrocie  Nieruchomościami,  posiadamy  licencję zawodową oraz niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Połączenie wszystkich tych elementów z pasją, z którą wykonujemy ten zawód, powoduje , że jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą  kompleksową  obsługę  prawno-organizacyjną,  zapewniając  przy  tym  największe  bezpieczeństwo naszych Klientów i najwyższy standard usług.

Zapraszamy do kontaktu!