O firmie

MIASTORAMA to firma zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Nazwa powstała poprzez połączenie dwóch słów - panorama miasta. Według nas najlepiej symbolizuje to co mamy Państwu do zaproponowania, czyli szeroki zakres ofert nieruchomości oraz pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania w dowolnej części miasta lub poza nim, zgodnie z indywidualnymi upodobaniami i marzeniami.

Zespół MIASTORAMY tworzą ludzie o wspólnych zainteresowaniach i wysokim zaangażowaniu w pracę. Nasze wieloletnie doświadczenie, znajomość lokalnego rynku nieruchomości oraz współpraca z najlepszymi specjalistami pozwala nam na zapewnienie Państwu profesjonalnego doradztwa oraz bezpieczeństwa podejmowanych w tym zakresie decyzji.

Na rynku wyróżnia nas to, że oferujemy Klientom kompleksową obsługę dzięki współpracy m. in. z architektem, geodetą, kancelarią notarialną, prawnikiem, agentem ubezpieczeniowym czy brokerem kredytowym, którzy pomogą dobrać najbardziej optymalny sposób finansowania inwestycji. Dodatkowo w naszym zespole znajdują się rzeczoznawcy majątkowi, których wiedza i doświadczenie z zakresu wyceny nieruchomości są nieocenione w przypadku ustalenia jej właściwej wartości. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno mieszkania, domy, działki, obiekty komercyjne, jak i grunty inwestycyjne czy domy letniskowe, nieruchomości na sprzedaż i na wynajem.

Stawiając na zapewnienie pełnego bezpieczeństwa naszym Klientom oraz ich danym, stosujemy najnowsze rozwiązania informatyczne, które umożliwiają realizację tego celu. Ponadto stale poszukujemy innowacyjnych pomysłów, aby uczynić nasze usługi jeszcze bardziej przyjaznymi, a przy tym spełniającymi oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Regularnie podnosimy nasze kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i praktykach, ponieważ mamy świadomość tego, jak dynamiczna jest branża nieruchomości oraz że wymaga stałego poszerzania i aktualizowania wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy członkiem BCK – Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, posiadamy licencję zawodową NR 22418 oraz niezbędne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Połączenie tych elementów z pasją do wykonywania zawodu powoduje, że świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę prawno-organizacyjną, zapewniając przy tym największe bezpieczeństwo transakcji.

Zapraszamy do kontaktu!

Do góry