-bardzo dobra lokalizacja w Bytomiu
-mieszkanie do remontu
-komfortowy dojazd
-bogata infrastruktura
Opis nieruchomości:
-100 m2
-5 pomieszczeń
-pomieszczenia ustawne
-ogrzewanie na węgiel piece kaflowe z możliwością zrobienia gazowego
-piwnica
-miejsce parkingowe
Opłaty:
-czynsz 296 zł w tym fundusz remontowy, CO, wywóz nieczystości, sprzątanie klatki schodowej, zaliczkowo woda
- media według zużycia
Lokalizacja:
-bardzo dobra lokalizacja , pod kątem dojazdu do miast ościennych oraz szybki wylot na drogę szybkiego ruchu Katowice, Gliwice, Zabrze.
Zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą mieszkania w  samym sercu Bytomia na ul. Dworcowej.
Mieszkanie składa się z 5 pomieszczeń oraz przedpokoju 3 pomieszczenia można zagospodarować na duże ustawne pokoje jedno z pomieszczeń może być zagospodarowane na kuchnie , jedno na łazienkę osobno znajduję się WC. Mieszkanie jest do kapitalnego remontu co daje możliwość własnej aranżacji pomieszczeń. Mieszkanie wysokie z możliwością zrobienia antresoli. W mieszkaniu jest możliwość zrobienia ogrzewania gazowego. Kamienica jest po termomodernizacji , wjazd do mieszkania jest zamykany bramą z miejscem parkingowym pod samym mieszkaniem.
Infrastruktura w Bytomiu jest rewelacyjna. W najbliższej okolicy znajduję się dużo sklepów, Biedronka, AGORA , Żabka, apteki, siłownie, przychodnie, szkoły podstawowe, przedszkola, warsztaty samochodowe, przystanki autobusowe, parkingi, Parki, Kino, liczne małe sklepiki. Ulica Dworcowa jest głównym deptakiem w Bytomiu.  
Bardzo dobry dojazd do miast ościennych , jak i szybki wylot na drogi krajowe, Katowice, Gliwice, Zabrze.
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą , odwiedzin na mieszkaniu, ponieważ jest to bardzo atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania w Bytomiu na ul. Dworcowej.
CENA: 109 000 ZŁ DO NEGOCJACJI

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena109000.00 zł
Cena / m21090.00 zł
Powierzchnia całkowita100.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny296 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo remontu
Piętro / ilość kondygnacji3 / 3
Liczba pokoi4
Balkonbrak
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Bytom
Dzielnica Centrum
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message