-bardzo dobra lokalizacja
-duży metraż
-komfortowy dojazd
-dobrze oświetlony lokal mieszkaniowy
Opis nieruchomości:
-4 pokoje
-125 m2
-duże pomieszczenia
-ogrzewanie gazowe
-balkon
-piwnica
-miejsce parkingowe
-2 piętro
Opłaty:
-czynsz 315 zł w tym fundusz remontowy, sprzątanie klatki, zimna woda
-media według zużycia
Lokalizacja:
-Zabrze ul. 3go Maja
-szybki wylot na drogi krajowe
W naszej ofercie znalazło się bardzo atrakcyjne mieszkanie do własnej aranżacji w kamienicy po termomodernizacji w samym sercu Zabrza na ul. 3 go Maja.
Mieszkanie do zamieszkania, do odmalowania ściany. Atrakcyjne wysokie z możliwością zrobienia antresoli do własnej aranżacji. Bardzo dobrze oświetlone, z balkonem. Mieszkanie składa się z 4 pokoi , łazienki z WC , kuchni w zabudowie ze sprzętami. Pokoje duże , ustawne. Mieszkanie o powierzchni 125 m2. Czynsz w mieszkaniu wynosi 315 zł w tym jest fundusz remontowy, woda zaliczkowo, sprzątanie klatki schodowej. Resztę  płacone jest według zużycia. Mieszkanie ogrzewane jest gazowe z piecem dwufunkcyjnym. W jednym z pokoi jest duży kominek , który stwarza miłą atmosferę w mieszkaniu. W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje wodne, kanalizacyjne i elektryczne . W kamienicy w podwórku znajduję się miejsce parkingowe.
Kamienica jest po termomodernizacji, w kamienicy zostały wymienione wszystkie stropy, instalacje elektryczne na klatkach ,ocieplono piwnice, odświeżono klatkę.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą , jeśli lubisz przestrzeń to trafiłeś na odpowiednie ogłoszenie.
Cena: 299 000 zł do negocjacji , a dla kupca zdecydowanego bardzo dobra cena.

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena299000.00 zł
Cena / m22392.00 zł
Powierzchnia całkowita125.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo odświeżenia
Piętro / ilość kondygnacji2 / 3
Liczba pokoi4
Balkonjest
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Zabrze
Dzielnica Centrum
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message