Opis nieruchomości:
- 67,55m2
- 6 pokoi
- IV piętro
- piwnica 5,55m2
- kompletnie wyposażone
 
Opłaty:

- ok. 500zł / miesiąc (z prądem, Internetem, mediami)
 
Lokalizacja:
- Gdynia-Leszczynki, ul. Orlicz-Dreszera
 
Jeżeli szukasz mieszkania w Gdyni, które będziesz mógł z powodzeniem wynajmować i zarabiać na tym – mamy coś dla Ciebie!

 
Nieruchomość mieści się w dzielnicy Gdynia Leszczynki, przy ul. Orlicz-Dreszera. Powierzchnia wynosi 67,55m2. Składa się z 6 pokoi, łazienki i kuchni. Mieszkanie jest kompleksowo wyposażone i przygotowane pod wynajem. Wszystkie meble i akcesoria widoczne na zdjęciach pozostają w cenie mieszkania. Do mieszkania przynależy również piwnica o wielkości 5,55m2.
Całkowite opłaty za mieszkanie to ok. 500zł miesięcznie. Wliczone są w to opłaty za czynsz, prąd, Internet i media. Ogrzewanie w mieszkaniu jest miejskie.
Mieszkanie jest usytuowane na najwyższym piętrze w czteropiętrowym bloku. Wokół bloku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Nieruchomość mieści się blisko ul. Morskiej i Estakady Kwiatkowskiego, dzięki czemu umożliwia łatwy dojazd do Obwodnicy Trójmiasta. W niedalekiej odległości znajduje się również przystanek SKM Gdynia Grabówek oraz przystanki autobusowe i trolejbusowe komunikacji miejskiej. W okolicy znajdują się mniejsze i większe sklepy i punkty usługowe.
Odległość od Uniwersytetu Morskiego to zaledwie 1,5km, do Akademii Marynarki Wojennej ok. 7km.

Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości gwarantuje zainteresowanie wynajmem.
 
 

Agent prowadzący:
Agnieszka Wężowska

Informacje finansowe

Cena519000.00 zł
Cena / m27683.20 zł
Powierzchnia całkowita67.55 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji4 / 4
Liczba pokoi6
Balkonjest
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Gdynia
Dzielnica Leszczynki
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message