Atuty nieruchomości:
- atrakcyjna cena,
- duże i ustawne pomieszczenia,
- niski czynsz,
- dzielnica Śródmieście,
- klatka schodowa po remoncie,
- część umeblowania pozostaje w cenie,
- idealne pod wynajem (centrum miasta),
- dwa balkony.
 
ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ 360 STOPNI POD ADRESEM:
http://www.miastorama.pl/oferty/mieszkania/pokaz/849131

Szczegóły nieruchomości:
- II piętro,
- 95 m2,
- 2 pokoje z oddzielną i jasną kuchnią,
- gaz w lokalu,
- łazienka z wc,
- możliwość powiększenia o kolejny pokój (opcja zakupu od Miasta),
- ul. Katowicka 63 (w maju 2019 zakończy się odnowienie ulicy, torowisk, powstanie deptak).
 
Opis nieruchomości:
Oferujemy Państwu przestrzenne mieszkanie z dużym potencjałem, usytuowane na II piętrze trzypiętrowej kamienicy w Śródmieściu Bytomia.

Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, jasnej i niezależnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie posiada 2 balkony, które są odrestaurowane. Wysokość pomieszczeń wynosi 3,3 metra. Do mieszkania przynależy duża piwnica o powierzchni 12,75 m2.
 
Klatka schodowa po remoncie, zadbana. Stylowe drzwi wejściowe i wewnętrzne. Duża przestrzeń i ustawność mieszkania oraz niepowtarzalny klimat. Stan techniczny do częściowego remontu (zostały wymienione piony na PCV, wymienione piony wodne, jedno okno wymienione na PCV). Na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach panele i kafle. Kamienica w dobrym stanie. Dach budynku jest po remoncie. Remontowana jest również ulica Katowicka, przy której położona jest kamienica, a remont zakończy się w maju 2019 roku (nowa nawierzchnia, nowe torowiska, powstanie deptak).
 
Istnieje możliwość dokupienia od miasta 1 pomieszczenia, graniczącego z lokalem i zaadaptowanie go na dodatkowy trzeci pokój. 
 
Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa. Klatka schodowa posiada domofon.

Opłaty i media:
- niski czynsz 278 zł w tym fundusz remontowy,
- inne opłaty według liczników: prąd, woda, gaz (opcjonalnie).

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ 360 STOPNI POD ADRESEM:
http://www.miastorama.pl/oferty/mieszkania/pokaz/849131v
 
Okolica:
- centrum miasta,
- urzędy, szkoły, sklepy,
- komunikacja miejska.
 
 Zapraszam do oglądania i zakupu !

Agent prowadzący:
Tomasz Zdziebło

Informacje finansowe

Cena99000.00 zł
Cena / m21042.11 zł
Powierzchnia całkowita95.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny278 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo remontu
Piętro / ilość kondygnacji2 / 3
Liczba pokoi2
Balkonduży
Winda
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Bytom
Dzielnica Śródmieście
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message