Opis nieruchomości:

- 2 pokoje
- kuchnia z aneksem jadalnym
- II piętro
- piwnica
 
Opłaty:
- czynsz 450 zł
- media wg zużycia
- ogrzewanie gazowe – w sezonie grzewczym opłaty 250 zł na dwa miesiące
 
Lokalizacja:

Gliwice – Sobieszowice
 
 Posiadamy na sprzedaż mieszkanie bez nakładów finansowych mieszczące się w Gliwicach- Sobieszowicach.
 Mieszkanie znajduje  się na II  piętrze wyremontowanej kamienicy. W skład którego wchodzi pokój dzienny w którym wykonano na ścianach gładzie, na podłodze panele. W sypialni na całej szerokości wykonano szafę z zabudowie, która razem z dużym łóżkiem tworzy przytulny klimat. Kuchnia z meblami w zabudowie , z której wygospodarowano aneks jadalny. W przedpokoju również meble w zabudowie. Łazienka z WC wykonana została  w stylu skandynawskim.
Wszystkie meble widoczne na zdjęciach  są w cenie mieszkania. Meble są w bardzo dobrym stanie.
Do mieszkania przynależy duża  piwnica 10 m2
Ogrzewanie mieszkania gazowe, w sezonie grzewczym opłaty za gaz wynoszą 250 zł.
Woda podgrzewana piecem junkers.
 
Lokalizacja zapewnia bezproblemowy dojazd do centrum miasta, miast ościennych jak również uczelni i punktów usługowo - handlowych 
Dojazd do Centrum Handlowego Forum to tylko 1,3 km, natomiast do Palmiarni Miejskiej 2,00 km
 
Zapraszamy na prezentacją

Agent prowadzący:
Agnieszka Boruch

Informacje finansowe

Cena250000.00 zł
Cena / m23877.17 zł
Powierzchnia całkowita64.48 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny450 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji2 / 3
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Windanie
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Gliwice
Dzielnica Szobiszowice
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message