Szukasz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy?
Chcesz zainwestować kapitał? Możesz kupić dwa mieszkania w cenie jednego!

 
Opis nieruchomości:
- powierzchnia 46m2
- 2 pokoje
- parter
- ogródek
- możliwość aranżacji na dwa niezależne kawalerki
 
Lokalizacja:
Gdańsk-Oliwa, ul. Piastowska
 

Mieszkanie w nowym, kameralnym apartamentowcu w Gdańsku na Przymorzu przy ul. Piastowskiej. Cicha i spokojna okolica. Powierzchnia mieszkania to 46m2. W jego skład wchodzą dwa pokoje, każdy o powierzchni około 15m2 oraz dwa mniejsze pomieszczenia, o powierzchni niecałych 3m2, przeznaczone na łazienki. Każdy z pokoi posiada wyjście na ogródek. Ogródek jest wspólny dla obu mieszkań, a jego powierzchnia to 36.5m2. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, dzięki czemu możliwa jest aranżacja według własnego projektu. Jest ono przystosowane do tego, aby podzielić je na dwie osobne kawalerki - każda kawalerka ma indywidualnie zaprojektowany i zbudowany niezależny system wentylacji i kanalizacji.
Istnieje równiez możliwość przearanżowania na jedno mieszkanie - koszt ok. 5 tys. zł. 
W cenę mieszkania wliczona jest również komórka lokatorska oraz udział w strefie fitness, znajdującej się w podziemnej kondygnacji.
Wejście na klatkę schodową prowadzi przez przeszklone drzwi, wyposażone w samozamykacz i elektrozaczep, dzięki czemu zapewnione jest bezpieczeństwo mieszkańców. Do mieszkania przynależy jedno miejsce postojowe w podziemnym garażu - jest ono wliczone w cenę. Wjazd do garażu zabezpieczony jest elektronicznie sterowaną bramą.

Budynek to trzypiętrowy, nowo wybudowany apartamentowiec.

Lokalizacja nieruchomości zapewnia łatwą komunikację z pozostałą częścią miasta oraz najważniejszymi punktami w Trójmieście. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje ok. 20min., do Sopotu ok.12 min., do Obwodnicy Trójmiasta ok. 12min.
Szybko można także dostać się do najważniejszych atrakcji turystycznych w mieście. Plaża znajduje się ok. 5min. samochodem od mieszkania; podobnie Park Oliwski. Dojazd do Gdańskiego Zoo zajmuje ok. 10min, a na Gdańską Starówkę można dostać się w 20min.


W pobliżu nieruchomości znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Dojście do pętli tramwajowej czy dworca kolejowego w Oliwie zajmie ok. 10min.
Mieszkanie z naszej oferty to możliwość wyboru – możesz kupić i urządzić tam dwupokojowe mieszkanie, lub zaaranżować przestrzeń na dwie kawalerki i zarabiać na wynajmie

W bliskiej odległości znajdują się ważne punkty, dzięki którym oferta wynajmu będzie cieszyć się zainteresowaniem. 

Uczelnie:
Uniwersytet Gdański – 2,5km
Akademia Wychowania Fizycznego – 3km
Politechnika Gdańska – 7,5km
GUMED – 8,5km
Wyższa Szkoła Zarządania - mniej niż 1km

Biurowce:
Centrum Biznesowe Oliwa – 1,8km
Alchemia - 3km
Arkońska Business Park - 1,3km
 

Jeżeli jesteś zainteresowany – zadzwoń!

Agent prowadzący:
Agnieszka Wężowska

Informacje finansowe

Cena475000.00 zł
Cena / m210326.09 zł
Powierzchnia całkowita46.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wykończenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 3
Liczba pokoi2
Balkontaras
Windatak
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica Przymorze Małe
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message