- bardzo dobra lokalizacja
- bogata infrastruktura w okolicy
- 46 m2
Opis nieruchomości:
- 2 pokoje
- 46 m 2
- wyremontowane
- blok po termomodernizacji
- 2 piętro
- ogrzewanie elektryczne
- piwnica
- bardzo ciepłe mieszkanie
Opłaty:
- czynsz 320 zł w tym fundusz remontowy, sprzątanie klatki, woda zaliczkowo
- media według zużycia
Lokalizacja:
- Bytom ul. Wożniaka
Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania w Bytomiu przy ulicy Wożniaka.
Bardzo dobra lokalizacja mieszkania , w koło parki , place zabaw, cicha spokojna okolica. Bogata infrastruktura jest dodatkowym atutem , w okolicy Kino, Basen, Opera, kompleks sklepów Agora.
Mieszkanie składa się z 2 pokoi , kuchni , łazienki z wc, przedpokoju, łączny metraż mieszkania to
46 m2 . Ustawne pokoje oraz duża przestrzeń  w kuchni powoduję że optycznie mieszkanie wydaję się dużo większe. Mieszkanie jest wyremontowane , wymieniono w nim instalacje elektryczne, wodne , kanalizacyjne, ogrzewanie w mieszkaniu jest elektryczne, natomiast mieszkanie jest bardzo ciepłe , ponieważ jest grzane z każdej strony.Mieszkanie nadaję się do odświeżenia poprzez pomalowanie ścian, możliwe jest również zrobienie w łazience prysznica oraz zlikwidowanie półki którą widać nad wanną.  Koszt ogrzewania mc to kwota 200 zł .Do mieszkania przynależy piwnica.
Czynsz w mieszkaniu wraz z funduszem remontowym, sprzątaniem klatki, wodą zaliczkowo to kwota w wysokości 320 zł .Media według zużycia.
Blok jest po termomodernizacji , klatka wyremontowana, wejście zabezpieczone domofonem. Z tyłu bloku od strony podwórka możliwe jest parkowanie.
W bloku działa prężnie wspólnota mieszkaniowa , oraz zarządca nieruchomości znajduję się w tym samym bloku.
Serdecznie zapraszam do oględzin nieruchomości. Jeśli będzie taka potrzeba pomogę również w załatwieniu kredytu

Cena : 99000 zł do negocjacji 

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena99000.00 zł
Cena / m22152.17 zł
Powierzchnia całkowita46.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny320 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo odświeżenia
Piętro / ilość kondygnacji2 / 4
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Bytom
Dzielnica Centrum
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message