- mieszkanie po generalnym remoncie
- gotowe do wprowadzenia bez generowania dodatkowych kosztów
- umiejscowione 100m od Parku Regana oraz 800m od morza

 
Opis nieruchomości:
- całkowita powierzchnia nieruchomości 45m2
- mieszkanie składa się z 3 osobnych pokoi (15m2, 12m2, 6m2)
- ulokowane na 1 piętrze 8 piętrowego bloku
- dostępna piwnica
 
Opłaty:
- miesięczne opłaty w okresie letnim 300zł, w okresie zimowym 400zł
- prąd według zużycia (możliwość podłączenia gazu)

Lokalizacja:
- Gdańsk – osiedle Przymorze
 
„ Nie czekaj z zakupem nieruchomość, kup nieruchomość i czekaj” ! 
Mieszkanie godne polecenia jako inwestycja pod wynajem krótko lub długoterminowy.

 
W naszej ofercie  mieszkanie po generalnym remoncie, przystosowane do wynajmu krótko lub długoterminowego. Oczywiście ta opcja nie wyklucza zakupu do użytku własnego, zobaczcie sami…

W skład mieszkania wchodzą 3 osobne pokoje, łazienka z WC  oraz kuchnia o łącznej powierzchni 45m2 wraz z 3,5 metrowym balkonem zabudowanym oknami. Mieszkanie ciepłe i słoneczne z widokiem na duży ogródek. Wystawa okien jest południowo-wschodnia. W cenie mieszkania pozostaje całe wyposażenie kuchni (wysokiej jakości sprzęt AGD- piekarnik, lodówka, płyta indukcyjna, meble i pralka) oraz w pełni urządzona łazienka z ogrzewaniem podłogowym. Do mieszkania przynależy piwnica.

Nieruchomość znajduję się na 1 piętrze 8 piętrowego bloku, który jest świeżo po renowacji elewacji, wymianie drzwi na klatce oraz wind.  Przed blokiem dostępne są liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców, ogrodzone szlabanem otwieranym pilotem. Poza tym osiedle jest monitorowane, co daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Wszyscy mieszkańcy okolicy doceniają bliskość morza, plaży oraz Parku Regana. Lokalizacja jest naprawdę korzystna pod względem nadmorskich uroków jak i możliwości korzystania z podstawowych potrzeb jak: dostępność pobliskich sklepów czy komunikacji miejskiej.

Zadzwoń i umów się na prezentację !

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena399000.00 zł
Cena / m28866.67 zł
Powierzchnia całkowita45.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny300 zł

Informacje techniczne

Rok budowy1980
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji1 / 8
Liczba pokoi3
Balkonjest
Windatak
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewaniamiejskie

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica Przymorze Wielkie
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message