- bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta
- bardzo dobrze oświetlony lokal
- komfortowy dojazd do miast ościennych
- bogata infrastruktura
Opis nieruchomości:
- 56 m2
- 2 pokoje
- 1 piętro
- ogrzewanie centralne
- piwnica
- miejsce parkingowe pod blokiem
Opłaty:
- 630 zł w tym fundusz remontowy, zaliczka na wodę, wywóz nieczystości, parking pod domem,   ogrzewanie
Lokalizacja:
- Bytom Centrum miasta ul. Wrocławska
Zapraszam na prezentację mieszkania w Bytomiu ul. Wrocławska . Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta , wszędzie blisko, bardzo dobry wylot na drogi krajowe Gliwice, Zabrze, Katowice.
Lokal bardzo dobrze oświetlony , w koło bardzo bogata infrastruktura. Kino , basen, liczne sklepy Agora , przychodnie, przedszkola, żłobki, Park.
Mieszkanie o powierzchni 56 m2 , w skład którego wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka wraz z wc ,
Przedpokój , piwnica, oraz miejsce parkingowe pod blokiem. Mieszkanie posiada ogrzewanie centralne z własnej kotłowni.  Usytuowany jest na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy po termomodernizacji , ogrodzonej, zamykanej domofonem.
Czynsz wraz z funduszem remontowym, zaliczką na wodę, wywozem nieczystości , parkingiem pod domem oraz ogrzewaniem z własnej kotłowni w kamienicy.
Mieszkanie jest po generalnym remoncie , na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz kafelki , łazienka wykafelkowana, kuchnia pod zabudowę, wymieniona instalacja wodna elektryczna, kanalizacyjna.
Zapraszam na prezentację oraz zapoznanie się z ofertą osobiście.
W razie potrzeby pomogę w załatwieniu kredytu.
Pomagam w załatwieniu wszystkich dokumentów potrzebnych do zawarcia transakcji.
Cena:  138,000 zł do negocjacji 

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena135000.00 zł
Cena / m22410.71 zł
Powierzchnia całkowita56.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 2
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Bytom
Dzielnica Centrum
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message