Atuty nieruchomości:
- cena mieszkania z wszystkimi meblami 130 000 zł, bez mebli 120 000 zł,
- idealne do zamieszkania lub pod wynajem,
- bardzo wysoki standard wykończenia,
- nowoczesny styl,
- własny ogródek i parking na działce,
- mieszkanie bezczynszowe,
- rolety antywłamaniowe i monitoring,
- bliskość lasu.
 
Szczegóły nieruchomości:
- 50,3 m2,
- parter w budynku dwukondygnacyjnym,
- 2 pokoje z oddzielną i jasną kuchnią,
- łazienka z wc.
 
Opis nieruchomości:
Oferujemy Państwu nowoczesne i ładnie wykończone 2-pokojowe mieszkanie w północnej części Bytomia (na granicy z Radzionkowem). Mieszkanie usytuowane jest na parterze niskiego dwukondygnacyjnego budynku. Powierzchnia wynosi 50,3 m2 i składa się na nią 2 pokoje, oddzielną i jasna kuchnia, korytarz, łazienka z wc, piwnica 8,9 m2, wspólny strych, pomieszczenie gospodarcze na działce budynku, ogród (20% powierzchni działki).
 
Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie i nowoczesnym stylu. Na podłogach płytki i panele. Na ścianach gładzie, w łazience glazura. Wymienione wszystkie instalacje: woda rurki miedziane, kanalizacja PCV, instalacja elektryczna miedziana. Okna nowe z PCV, rolety antywłamaniowe, podwójne drzwi wysokiej jakości, monitoring, domofon.
 
Ogrzewanie piecem węglowym usytuowanym w piwnicy. Grzejniki c.o. w mieszkaniu wysokiej jakości. Obecny na zdjęciu kominek stanowi dekorację mieszkania. Kanalizacja w postaci szamba. Budynek wybudowany jest z cegły, dach po wymianie z nowej dachówki ceramicznej.

Cena mieszkania z wszystkimi meblami to 130 000 zł, bez mebli 120 000 zł.

Opłaty i media:
- mieszkanie bezczynszowe,
- fundusz remontowy 200 zł,
- inne opłaty według liczników: prąd, woda.
 
Okolica:
- las,
- centrum handlowe,
- dobra komunikacja z regionem.
 
Zapraszam do oglądania i zakupu !
  

Agent prowadzący:
Tomasz Zdziebło

Informacje finansowe

Cena130000.00 zł
Cena / m22584.49 zł
Powierzchnia całkowita50.30 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 1
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Winda
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Bytom
Dzielnica
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message