- bardzo atrakcyjna cena lokalu nad morzem!
- nieruchomość zlokalizowana jest 400m od Zatoki Puckiej oraz niedaleko Głównego Rynku w Pucku!
- ze względu na rozwijające się inwestycję – miejsce idealne pod wynajem krótko oraz długoterminowy !

Opis nieruchomości:
- mieszkanie o powierzchni 32,80 m2
- możliwość wydzielenia 2 pokoi
- dostępność do wspólnego pomieszczenia na rowery, wózki itd.
- III piętro w nowym, trzypiętrowym budownictwie 
 
Lokalizacja:
- Puck – centrum miasta.
 
„Nie czekaj z zakupem nieruchomości, kup nieruchomość i czekaj” !!!
 
W naszej ofercie mieszkań „nad morzem” przedstawiamy kolejny lokal mieszkalny 32,80 m2 niedaleko zatoki Puckiej. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w nowym budynku w centrum Pucka - jest to wykończenie deweloperskie na wysokim poziomie. W budynku dla wygody użytkowników została zaprojektowana winda. 

Entuzjaści żeglarstwa i innych sportów wodnych mają możliwość korzystania z zalet Zatoki Puckiej. Co roku organizowane są na niej Mistrzostwa Europy i Świata w różnego rodzaju klasach żeglarskich i windsurfingowych. W Pucku odbywają się systematycznie Półmaratony Ziemi Puckiej. Istnieją tu dobre warunki do uprawiania siatkówki plażowej. Tuż obok molo w Pucku znajduje się ogrodzony obiekt, który mieści w sobie trzy boiska do siatkówki plażowej. Niedaleko znajduje się trasa do biegania lub długich spacerów nadmorskich.

Kolejnym atutem Pucka, jako miejscowości nad morzem, jest planowana Marina w Pucku – rozbudowa zakłada m.in. docelowo 300 miejsc cumowniczych, nowe molo spacerowe i poszerzoną Zieloną Plażę. Inwestycja jest już zaprojektowana i zaakceptowana. Prognozy na budowę to 2019 rok.

Jeśli chcesz poczuć się jak na wakacjach, jest to miejsce idealnie przeznaczone dla Ciebie!
 
Spokój, bliskość morza oraz łatwość zwiedzania okolic Półwyspu Helskiego zachęca do inwestowania w takie miejsca jak przedstawione w naszej ofercie – zapraszamy  !

Podana wartość nieruchomości jest ceną netto!
 
* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
 

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena203360.00 zł
Cena / m26200.00 zł
Powierzchnia całkowita32.80 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wykończenia
Piętro / ilość kondygnacji3 / 3
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Winda
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Puck
Dzielnica
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message