- jedna z lepszych lokalizacji mieszkania pod wynajem  
- nowoczesna inwestycja w sercu Gdańska
- własny ogródek


Opis nieruchomości:
- mieszkanie deweloperskie – 33,40 m2
- dwa pokoje
- ulokowane na parterze w 17-piętrowym apartamentowcu
 
Opłaty:
- ok. 300zł miesięcznie
 
Lokalizacja:
Gdańsk – Bastion Wałowa
 

Mieszkanie 2-pokojowe ulokowane na parterze 17 piętrowego apartamentowca w centrum Gdańska. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z WC i przedpokoju oraz posiada własny 20 metrowy ogródek.  
Na życzenie Klienta istnieje możliwość wykończenia mieszkania, zgodnie z jego potrzebami i gustem.

Niezależnie czy decydujemy się na  zakup mieszkania na własny użytek, czy na kupno w kontekście projektu inwestycyjnego pod wynajem to zawsze jest do bardzo ważna decyzja.
Zdecydowanie polecamy mieszkanie w Bastion Wałowa między innymi z powodów takich jak: lokalizacja, ciekawa architektura, funkcjonalny projekt mieszkania.
 
Blisko mamy do:
Europejskiego Centrum Solidarności – ok. 700 m
Gdańskiej Starówki – ok. 1,4 km
Dworca Głównego – ok. 950 m
Oraz pozostałej części Gdańska, z której ze względu na dostępność komunikacji miejskiej, łatwo dotrzeć do reszty Trójmiasta.
 
W związku z tym, iż kolejne nowe mieszkania będą dostępne dopiero za 2 lata, zachęcamy do skorzystania z okazji już teraz !!!
 
* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
 

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena399000.00 zł
Cena / m211946.11 zł
Powierzchnia całkowita33.40 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny300 zł

Informacje techniczne

Rok budowy2018
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wykończenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 17
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Windatak
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewaniamiejskie

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica Śródmieście
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message