- mieszkanie z centralnym ogrzewaniem
- 2 pokoje
- niezależne pokoje
- blok po termomodernizacji
Opis nieruchomości:
- 51,12 m 2
- 2 pokoje
- 1 piętro
- balkon
- piwnica
- miejsce parkingowe pod blokiem
Opłaty:
- 542 zł czynsz z wodą i funduszem remontowym
- media według zużycia
Lokalizacja:
- Bytom Miechowice Kopalnia ul. Racjonalizatorów
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania Bytom Miechowice Kopalnia ul. Racjonalizatorów. . Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni , wc wraz z łazienką, przedpokoju. Powierzchnia całkowita 51,12 m2 z ogrzewanie miejskie. Mieszkanie ciepłe , do mieszkania  przynależy piwnica. Przed blokiem miejsce parkingowe . Blok po termomodernizacji, ocieplony. w koło mnóstwo zieleni . Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku.
Czynsz w mieszkaniu wraz z wodą zaliczkowo , oraz funduszem remontowym  wynosi 542 zł . Media według zużycia.
Pod blokiem parking.
Mieszkanie znajduję się w bardzo spokojnej zielonej okolicy, blisko Park, bardzo dobra kominukacja miejska,do centrum autobusem 15 minut ,  Agora, Kino Cinema City , blisko przystanki autobusowe , szybki wylot na drogi krajowe, bardzo dobre połączenie Gliwice, Katowice, Zabrze.
W okolicach liczne sklepy ,Bierdonka , Lidl  piekarnie, przychodnie, szkoły, przedszkola, żłobki.
 
Serdecznie zapraszam do oglądania mieszkania ponieważ jest warte uwagi.
Dużym atutem jest 1 piętro , oraz wymienione okna.
Pomogę również państwu w uzyskaniu kredytu jeśli będzie taka potrzeba.
[i] Cena : 140 000 zł do negocjacji

 
 

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena140000.00 zł
Cena / m22738.65 zł
Powierzchnia całkowita51.12 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo odświeżenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 4
Liczba pokoi2
Balkonjest
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Bytom
Dzielnica Miechowice
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message