Zastanawiasz się nad inwestycją w Trójmieście? Chcesz ulokować kapitał i mieć pewność, że na tym zarobisz? Nie czekaj i zapoznaj się z ofertą naszego biura!

 
Opis nieruchomości:
- powierzchnia 41,5m2
- 2 pokoje
- III piętro
- stan deweloperski
- miejsce parkingowe 54.000zł
- planowany termin zakończenia inwestycji marzec/kwiecień 2020r.
 
Lokalizacja:
- Centrum Gdańska, Wyspa Spichrzów
 
Grano Residence Apartamenty to nowo powstająca inwestycja w centrum Gdańska– na Wyspie Spichrzów, u zbiegu ulic Pszennej, Chmielnej i Żytniej. Lokalizacja ta zapewnia łatwy i szybki dostęp do najważniejszych atrakcji Starówki oraz bezproblemową komunikację z pozostałą częścią miasta.
Dwupokojowe mieszkanie mieści się na III piętrze w 7-mio piętrowym budynku. Budynek wyposażony będzie w windy. Powierzchnia mieszkania wynosi 41,5m2. W jego skład wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka.
Stan deweloperski mieszkania zapewnia właścicielowi swobodę w aranżacji wnętrza.
Budynki zaprojektowane są w nowoczesnym stylu, z zachowaniem tradycyjnej formy zabudowy, charakterystycznej dla Gdańska. Każdy z budynku posiada podziemny garaż z przydzielonymi miejscami parkingowymi w cenie 54.000zł.
 Jest to doskonałe miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie bliskość kultury i rozrywki, lecz również idealna lokalizacja pod inwestycję. Centrum miasta oraz fakt, że budynki mieszczą się zaledwie 2 minuty od nabrzeża Motławy i ulicy Długiej gwarantuje zainteresowanie nieruchomością oraz szybki zwrot poniesionych kosztów.
Jeżeli jesteś zainteresowany – skontaktuj się z nami. Możemy zaproponować Ci również mieszkania w tej samej inwestycji o innym metrażu.
 

Agent prowadzący:
Agnieszka Wężowska

Informacje finansowe

Cena662500.00 zł
Cena / m216041.16 zł
Powierzchnia całkowita41.30 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo adaptacji
Piętro / ilość kondygnacji4 / 7
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Windatak
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica Śródmieście
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message