-mieszkanie w samym centrum miasta
- czteropokojowe mieszkanie z dużym balkonem
- dwupoziomowe mieszkanie
 
 
 
Opis nieruchomości

 
Powierzchnia mieszkania 105  m 2
Cztery  pokoje z dużym  balkonem
Pomieszczenie przynależne – piwnica
 
Opłaty
 

Opłata eksploatacyjna wraz z funduszem remontowym to TYLKO 500 zł
woda, prąd- według zużycia
 
Lokalizacja
 
Gliwice centrum
 
Nieruchomość znajdująca się w samym centrum Gliwic.  Parter mieszkania składa się z sypialni, kuchni, dużego salonu z którego można wydzielić dwa pokoje oraz dużej łazienki. Z salonu wychodzi się na duży balkon na którym można odpocząć na leżaku po trudzie codziennego dnia.

Na piętro  prowadzą drewniane schody. Na piętrze mieszkania znajdują się dwa niezależne pokoje,  duża łazienka oraz bardzo przestronny korytarz który można zaadoptować na dodatkowy pokój bądź zabudowę szaf. Mieszkanie bardzo słoneczne z oknami wychodzącymi na południe.

Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. W mieszkaniu pozostają meble kuchenne w zabudowie.
Ogrzewanie z miasta, bez podzielników ciepła. Woda ciepła miejska.
 
Budynek wybudowano w roku 2003, zastosowano  nową technologię budownictwa. Budynek zabezpieczony jest instalacją domofonową. Wokół budynku nie ma problemu z miejscami parkingowymi.
 
Mieszkanie może posłużyć jako inwestycja.
 
W okolicy zabudowa wielorodzinna. W pobliżu plac zabaw, boiska.
Dobry dostęp do szkół wyższych, średnich, podstawowych. Bardzo dobry dostęp do autostrad, dróg szybkiego ruchu jak również do Centrum miasta.
 
Serdecznie zapraszamy na prezentację.
 
 
 

Agent prowadzący:
Agnieszka Boruch

Informacje finansowe

Cena428400.00 zł
Cena / m24080.00 zł
Powierzchnia całkowita105.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji3 / 3
Liczba pokoi4
Balkonduży
Winda
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Gliwice
Dzielnica Centrum
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message