Atuty nieruchomości:
- wszystkie meble w cenie,
- tanie ogrzewanie centralne,
- mieszkanie jest ustawne,
- balkon,
- parking.
 
Szczegóły nieruchomości:
- miejscowość Nakło Śląskie,
- 48 m2,
- 3 piętro niskiego trzypiętrowego bloku,
- 2 pokoje z oddzielną i jasną kuchnią,
- łazienka z wc.
 
Opis nieruchomości:
Oferujemy państwu przestrzenne i jasne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w niskim bloku. Budynek jest trzypiętrowy i będzie termomodernizowany w przyszłym roku (są już zgromadzone fundusze na ten cel). Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Klatka schodowa jest zadbana a sąsiedztwo spokojne. Stan prawny mieszkania to pełna własność z księgą wieczystą.
 
Wszystkie meble są w cenie mieszkania !!! Stan lokalu do odświeżenia lub niewielkiego remontu. Na podłogach panele oraz miejscowo linoleum. Ściany pokryte są gładziami lub częściowo płytkami (kuchnia i łazienka). Łazienka jest wspólna z wc. Drzwi wejściowe metalowe. Okna PCV w dobrym stanie.
Ogrzewanie jest centralne zasilane ze wspólnej dla całego budynku kotłowni (i zajmuje się tym jedna przydzielona na stałe osoba). Woda ogrzewana piecykiem gazowym.  
 
Mieszkanie gotowe jest do zamieszkania od zaraz.

Opłaty i media:
- czynsz w wysokości 430 zł,
- w czynszu: centralne ogrzewanie, woda, wywóz śmieci, fundusz remontowy, administracja, sprzątanie,
- osobno płatne wedle zużycia: gaz, prąd.

Lokalizacja:
- Nakło Śląskie,
- spokojne i bezpieczne miejsce z miejscami parkingowymi.
 
Okolica:
- park, sklepy, niska zabudowa domów jednorodzinnych, stacja PKP.
 
Zapraszam do oglądania i zakupu !
  

Agent prowadzący:
Tomasz Zdziebło

Informacje finansowe

Cena139000.00 zł
Cena / m22895.83 zł
Powierzchnia całkowita48.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo odświeżenia
Piętro / ilość kondygnacji3 / 3
Liczba pokoi2
Balkonjest
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Świerklaniec
Dzielnica Nakło Śląskie
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message