Opis nieruchomości
 
Mieszkanie położone na drugim  piętrze
Powierzchnia całkowita 48,35 m 2
Nieruchomość  składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz sypialni, przedpokoju, łazienki z WC
 
Opłaty
 
UWAGA !!! Niskie koszty utrzymania
 
Opłata eksploatacyjna wraz z funduszem remontowym, centralnym ogrzewaniem 400 zł
media, woda, prąd według zużycia
 
Lokalizacja
Gliwice - Centrum
 
Mieszkanie znajduje się w jednym z pożądanych miast Śląska Gliwicach
 
Nieruchomość znajduje się w przepięknej kamienicy znajdującej się w centrum Gliwic.
Kamienica przeszła gruntowny remont w roku 2015. Wyremontowana została klatka schodowa, która ma wyrafinowany, oryginalny wygląd.
W kamienicy działa prężnie zarządzająca Wspólnota Mieszkaniowa, która swoimi działaniami sfinalizowała działanie kotłowni, która działa na dwa budynki. Powodując tym samym obniżenie kosztów centralnego ogrzewania jak również podgrzewu ciepłej wody użytkowej.
 
Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym do którego zostały zamówione meble na wymiar, sypialni przedpokoju. W w/w pomieszczeniach podłoga z płytek gresowych, na ścianach gładzie, oraz cegła. W łazience zamontowano prysznic z tak zwaną „ deszczownicą”. W przedpokoju możliwość zabudowania szafy.
Wnętrza są bardzo ciepłe, przytulne stwarzające niepowtarzalny klimat.
 
 
Zdecydowanie jednym z wielu atutów jest możliwość wykupienia garażu. Jednak istnieje możliwość parkowania w podwórzu, które również zostało urządzone w bardzo nowoczesnym stylu.
Budynek zabezpieczony wideo domofonem.
Rzadkością w tego typu kamienicach jest winda, która zawiezie nas na drugie piętro po ciężkim dniu.
 
 
Na uwagę zasługuje również bardzo  szybki dostęp do dróg szybkiego ruchu, autostrad.
Bardzo dobry dostęp do zaplecza handlowo - usługowego. Jak również szkół wyższych, ościennych miast.
 
 

Agent prowadzący:
Agnieszka Boruch

Informacje finansowe

Cena330820.00 zł
Cena / m26842.19 zł
Powierzchnia całkowita48.35 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo adaptacji
Piętro / ilość kondygnacji2 / 4
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Windatak
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Gliwice
Dzielnica Centrum
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message