- dwupoziomowe mieszkanie ulokowane w zaciszu osiedla
- komfortowy dojazd do centrum Gdańska  

Opis nieruchomości:

- mieszkanie 3 pokojowe 61,78m2
- łazienka, kuchnia, WC
- dwa poziomy
- dostępna piwnica ok. 8 m2
- miejsce parkingowe przed blokiem
 
Opłaty:
- płatne do spółdzielni zaliczkowo co miesiąc – 700zl (zawiera wszystkie opłaty, w tym m.in. podatek od nieruchomości, pod koniec roku zwroty ok. 400zł)

Lokalizacja:
- Gdańsk – Ujeścisko
 
Bardzo funkcjonalne mieszkanie, składające się z dwóch poziomów -  na pierwszym poziomie znajduję się duży salon, kuchnia i wydzielona, mała jadalnia oraz WC. Na drugim poziomie  znajdują się dwa osobne pokoje, łazienka oraz przedpokój wykorzystany jako przestrzeń biurowa. Blok znajduję się na uboczu w spokojnym i kameralnym miejscu.
Blok został wybudowany w 2001 roku, zlokalizowany w zaciszu osiedla Ujeścisko.

W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa (5 min. do Galerii Morena oraz 7 min. od nowo budowanego centrum Forum Gdańsk), szkoła, przedszkole, poczta, kościół, apteka. Na samym osiedlu, jak również poza nim, wiele zieleni i terenów rekreacyjnych sprzyjających aktywnemu spędzaniu czasu. Od Starego Miasta w Gdańsku dzieli nas zaledwie 10 minut jazdy samochodem.

Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem. W niewielkiej odległości od nieruchomości położone są przystanki autobusowe, a do tramwaju dostaniemy się pieszo w ok. 15 minut. Położenie nieruchomości umożliwia również szybki dostęp do Obwodnicy Trójmiasta, a także drogi krajowej nr 7.

ZAPRASZAMY!!!

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena470000.00 zł
Cena / m27607.64 zł
Powierzchnia całkowita61.78 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny700 zł

Informacje techniczne

Rok budowy2001
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo odświeżenia
Piętro / ilość kondygnacji3 / 3
Liczba pokoi3
Balkonjest
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica Chełm z dz. Gdańsk Południe
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message