Atuty nieruchomości:
- atrakcyjna cena,
- mieszkanie idealne pod wynajem
- niski czynsz,
- dobre piętro.
 
Szczegóły nieruchomości:
- 33 m2,
- I piętro niskiego bloku,
- 1 pokój z oddzielną i jasną kuchnią,
- łazienka z wc.
 
Opis nieruchomości:
Oferujemy państwu przytulną kawalerkę z oddzielną i jasna kuchnią. Idealna opcja pod wynajem z uwagi na niski czynsz. Mieszkanie posiada powierzchnię 33 m2. Usytuowane jest na I piętrze niskiego bloku. Blok z lat 70-tych jest częściowo ocieplony (w przyszłym roku całość będzie ocieplona) oraz posiada wymienione okna na klatkach schodowych i piwnicach. Do lokalu przynależy duża piwnica.
Stan prawny to pełna własność.
Mieszkanie jest jasne, ciepłe i ustawne. Oprócz pokoju i kuchni na mieszkanie składa się umeblowany przedpokój oraz łazienka razem z wc.
Na podłogach płytki i panele, w przedpokoju gumoleum. Ściany pokryte są gładzią i płytkami (kuchnia, łazienka). Stan techniczny mieszkania do odświeżenia, ewentualnie niewielkiego remontu. Instalacje są nowe. Drzwi wejściowe po wymianie. Okna PCV  w dobrym stanie.
Ogrzewanie jest centralne miejskie. Woda ogrzewana jest piecykiem gazowym.
 
Mieszkanie gotowe jest do zamieszkania od zaraz.

Opłaty i media:
- czynsz w wysokości 240 zł,
- w czynszu: centralne ogrzewanie, zimna woda, wywóz śmieci, fundusz remontowy, administracja, sprzątanie,
- osobno płatne wedle zużycia: gaz i ogrzanie wody piecykiem gazowym, prąd.

Lokalizacja:
- Miasteczko Śląskie,
- zadbane osiedle z miejscami parkingowymi,
- miejsce  bardzo dobrze skomunikowane.
 
Okolica:
- ciche i spokojne osiedle, sklepy, obiekty sportowe, ośrodek zdrowia.
 
Zapraszam do oglądania i zakupu !
  

Agent prowadzący:
Tomasz Zdziebło

Informacje finansowe

Cena79000.00 zł
Cena / m22393.94 zł
Powierzchnia całkowita33.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny240 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo odświeżenia
Piętro / ilość kondygnacji1 / 3
Liczba pokoi1
Balkonbrak
Winda
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Miasteczko Śląskie
Dzielnica
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message