-bardzo dobra lokalizacja
-mieszkanie z balkonem
-bogata infrastruktura  w najbliższej okolicy
Opis nieruchomości:
-70,4m kw
-3 pokoje
- 12 łóżek
-Parter
-ogrzewanie miejskie
-balkon
-pokoje niezależne
-piwnica
-miejsce parkingowe
Opłaty:
-wynajem dla Firm 2300 zł
-media według zużycia
Lokalizacja:
-Zabrze ul. Struzika
Zapraszam do wynajmu mieszkania poprzez Firmy zatrudniające pracowników zagranicznych  w Zabrzu ul. Struzika. Powierzchnia mieszkania to 62,4m kw , 3 pokoje niezależne, kuchnia łazienka osobno  wc , przedpokój , balkon, oraz piwnica przynależna do mieszkania. Mieszkanie wyposażone zostało w 12 łóżek dla pracowników.
Mieszkanie znajduję się na osiedlu bloków 10 piętrowych ,  na parterze w bloku po termomodernizacji  .  Ogrzewanie w mieszkaniu jest miejskie. Pod blokiem miejsca parkingowe. Wynajem mieszkania w kwocie 2300 zł oraz kaucja w wysokości podwójnego wynajmu czyli 4600  zł do negocjacji  w tym jest fundusz remontowy, sprzątanie klatki schodowe, woda, media według zużycia. Media są rozliczane według zużycia. Mieszkanie odmalowane , czyste, zadbane, w kuchni są 2 lodówki , kuchenka.
Mieszkanie dostępne od zaraz.
Mieszkanie znajduję się na spokojnym osiedlu, w okolicy , place zabaw, szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie, liczne sklepy takie jak Obi, Lidl, Biedronka i wiele innych, szybki wylot na drogi krajowe jak i szybkiego ruchu, bardzo dobre połączenie do strefy ekonomicznej.
Zapraszam do prezentacji mieszkania. Biuro pobiera jednokrotność najmu w kwocie 2300 zł .

Oferta dostępna od Maja!

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena najmu2300.00 zł
Cena / m232.67 zł
Kaucja4600 zł
Powierzchnia całkowita70.40 m2

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 10
Liczba pokoi3
Balkonjest
Windatak
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Zabrze
Dzielnica
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message