-bardzo dobra lokalizacja
-mieszkanie z balkonem
-bogata infrastruktura  w najbliższej okolicy
Opis nieruchomości:
-62,4m kw
-3 pokoje
-2 piętro
-ogrzewanie miejskie
-balkon
-pokoje niezależne
-piwnica
-miejsce parkingowe
Opłaty:
-czynsz 580 zł
-media według zużycia
Lokalizacja:
-Bytom- Stroszek ul. Hlonda
Zapraszam do prezentacji mieszkania w Bytom Stroszek ul. Hlonda. Powierzchnia mieszkania to 62,4m kw , 3 pokoje niezależne, kuchnia łazienka osobno  wc , przedpokój , balkon, oraz piwnica przynależna do mieszkania.
Mieszkanie znajduję się na osiedlu bloków 4 piętrowych ,  na 2 piętrze bloku po termomodernizacji  .  Ogrzewanie w mieszkaniu jest miejskie. Pod blokiem miejsca parkingowe. Czynsz w mieszkaniu wynosi 580zł w tym jest fundusz remontowy, sprzątanie klatki schodowe, woda, media według zużycia. Przeważnie po zakończonym okresie grzewczym państwo dostają zwrot z ogrzewania. Mieszkanie wyremontowane , w mieszkaniu zostają dwie szafy pod zabudowę oraz kuchnia.
Mieszkanie po remoncie, wymienione zostały wszystkie instalacje, wodne, kanalizacyjne, elektryczne.
Do zrobienia zostało wc. Jest możliwość wyremontowania łazienki przez właściciela.
Mieszkanie dostępne od zaraz.
 
Mieszkanie znajduję się na spokojnym osiedlu, w okolicy , place zabaw, szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie, liczne sklepy takie jak Obi, Lidl, Biedronka i wiele innych, szybki wylot na drogi krajowe jak i szybkiego ruchu, bardzo dobre połączenie do strefy ekonomicznej.
Zapraszam do prezentacji mieszkania, oraz pomożemy również w załatwieniu kredytu.
Cena: 190.000 zł do negocjacji 

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena190000.00 zł
Cena / m23044.87 zł
Powierzchnia całkowita62.40 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny580 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji2 / 4
Liczba pokoi3
Balkonjest
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Bytom
Dzielnica Stroszek
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message