-bardzo dobra lokalizacja
-mieszkanie z balkonem
-bogata infrastruktura  w najbliższej okolicy
Opis nieruchomości:
-47m kw
-2 pokoje
-Parter
-ogrzewanie miejskie
-balkon
-pokoje przejściowe
-piwnica
-miejsce parkingowe
Opłaty:
-czynsz 450 zł
-media według zużycia
Lokalizacja:
-Gliwice- Kosmonautów
Zapraszam do prezentacji mieszkania w Gliwicach na ul. Kosmonautów. Powierzchnia mieszkania to 47 m kw , 2pokoje przejściowe, kuchnia łazienka wraz z   wc , przedpokój , balkon, oraz piwnica przynależna do mieszkania.
Mieszkanie znajduję się na osiedlu bloków 4 piętrowym, na wysokim  parterze .  Ogrzewanie w mieszkaniu jest miejskie. Pod blokiem miejsca parkingowe. Czynsz w mieszkaniu wynosi 450zł w tym jest fundusz remontowy, sprzątanie klatki schodowe, woda, media według zużycia. Przeważnie po zakończonym okresie grzewczym państwo dostają zwrot z ogrzewania.
Mieszkanie do niewielkiego remontu.
 
Mieszkanie znajduję się na spokojnym osiedlu, w okolicy , place zabaw, szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie, liczne sklepy takie jak Obi, Lidl, Biedronka i wiele innych, szybki wylot na drogi krajowe jak i szybkiego ruchu, bardzo dobre połączenie do strefy ekonomicznej.
Zapraszam do prezentacji mieszkania, oraz pomożemy również w załatwieniu kredytu.
Cena: 150.000 zł do negocjacji 

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena143000.00 zł
Cena / m23042.55 zł
Powierzchnia całkowita47.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny400 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo odświeżenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 4
Liczba pokoi2
Balkonjest
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Gliwice
Dzielnica Łabędy
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message