-bardzo dobra lokalizacja w Centrum miasta
-mieszkanie z balkonem
-bogata infrastruktura  w najbliższej okolicy
Opis nieruchomości:
-53m kw
-2 pokoje
-5piętro blok z windą
-ogrzewanie miejskie
-balkon
-niezależne pokoje
-piwnica
-miejsce parkingowe
Opłaty:
-czynsz 540 zł
-media według zużycia
Lokalizacja:
-Zabrze Centrum ul. Marii Skłodowskiej – Curie
Zapraszam do prezentacji mieszkania w Zabrzu ul. Marii Skłodowskiej- Curie , mieszkanie usytułowane w Centrum Zabrza blisko Multikina. Powierzchnia mieszkania to 53 m kw , 2 niezależne pokoje, kuchnia łazienka osobno  wc , przedpokój , balkon, oraz piwnica przynależna do mieszkania.
Mieszkanie znajduję się na osiedlu bloków 10 piętrowych, na 5 piętrze. Blok posiada windę. Ogrzewanie w mieszkaniu jest miejskie. Pod blokiem miejsca parkingowe. Czynsz w mieszkaniu wynosi 540 zł w tym jest fundusz remontowy, sprzątanie klatki schodowe, woda, media według zużycia. Przeważnie po zakończonym okresie grzewczym państwo dostają zwrot z ogrzewania.
Mieszkanie do niewielkiego remontu.
 
Mieszkanie znajduję się blisko centrum, na spokojnym osiedlu, w okolicy kino, place zabaw, szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie, liczne sklepy takie jak Obi, Lidl, Biedronka i wiele innych.
Zapraszam do prezentacji mieszkania, oraz pomożemy również w załatwieniu kredytu.
Cena: 180.000 zł  do negocjacji

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena160000.00 zł
Cena / m23018.87 zł
Powierzchnia całkowita53.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo odświeżenia
Piętro / ilość kondygnacji5 / 10
Liczba pokoi2
Balkonjest
Windatak
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Zabrze
Dzielnica Centrum
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message