Mieszkanie na wynajem w Tarnowskich Górach od 1 grudnia 2018 r.
Opis:
- 2 pokoje,
- 46 m2,
- winda,
- piwnica,

Opłaty:
- czynsz 1600 zł
- kaucja 3 miesięczna
- dodatkowo media według zużycia: ogrzewanie, prąd i woda.

Lokaliacja:
Tarnowskie Góry, ul. Częstochowska 6

Poszukujesz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Masz swoje meble i oczekujesz komfortu, najlepiej prestiżowy budynek z windą …
Ta oferta do takich należy..

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem w centrum Tarnowskich gór przy ulicy Częstochowskiej. Już na pierwszy rzut ogromne wrażenie robi budynek, który został generalnie wyremontowany. Wyposażony w windę i prestiżowe klatki schodowe.

Ale przejdźmy do konkretów..
Mieszkanie na wynajem zlokalizowane jest na pierwszym piętrze. Powierzchnia oferowanej nieruchomości to 46 m2 w której skład wchodzi salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka i przedpokój.

Wnętrza przestronne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wyposażenie kuchni jak również łazienki oferuje wynajmujący, jeśli mają Państwo swoje meble to idealne miejsce dla Was. Proszę mieć na uwadze, że jest możliwość doposażenie mieszkania ale to już indywidualne ustalenia z właścicielem.

Na wyposażenie kuchni składa się: zmywarka, płyta indukcyjna piekarnik -  lodówka we własnym zakresie. Do całkowitego wyposażenie łazienki brakuje pralki.

Do mieszkania przynależy piwnica około 6 m2 oraz miejsca parkingowe przed wejściem do budynku.
Czynsz najmu mieszkania to 1600 zł dodatkowo płatne media:
- ogrzewanie miejskie – zaliczka 100 zł,
- woda wraz z podgrzaniem wody,
- antena zbiorcza ( AZART) – 6,16 zł
- wywóz śmieci w zależności od ilości osób zamieszkałych 14 zł/os.
- prąd według zużycia,
Podsumowując powyższe miesięczne koszty wynajmu to około 1850zł.
 
Istnieje możliwość podłączenie internetu i /lub telewizji od VECTRA lub STRONG PC. Mieszkanie wyposażone jest w okablowanie obydwu operatorów.

Możliwość wprowadzenie od połowy listopada.

Serdecznie zapraszam do umówienie prezentacji.

Agent prowadzący:
Ewelina Pindur

Informacje finansowe

Cena najmu1500.00 zł
Cena / m232.61 zł
Kaucja
Powierzchnia całkowita46.00 m2

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji1 / 6
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Windatak
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Tarnowskie Góry
Dzielnica Śródmieście
Ulica Częstochowska
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message