- lokalizacja zachęcająca do inwestycji – 3 km od morza !
- nowoczesny apartamentowiec z całodobowa ochroną !

 
Opis nieruchomości:
- mieszkanie 51m2, 3 piętro
- 2 pokoje, osobna kuchnia i łazienka
- do dyspozycji mieszkańców jest pomieszczenie na rowery, wózki itd.
 
Opłaty:
- czynsz ok. 600zł (administracja, ochrona budynku, ogrzewanie, woda, fundusz remontowy, wywóz smieci)
- prąd według zużycia
 
Lokalizacja:

- Wrzeszcz, ul. Hallera
 

Bardzo funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie ulokowane na 3 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu.  Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi (ok.19m2, 13m2), kuchni (ok.5m2), łazienki (4,8 m2), przedpokoju (8,8m2). Mieszkanie jest bardzo jasne z południowo- zachodnią ekspozycją. W cenie pozostają wszystkie widoczne na zdjęciu meble.Istnieje możliwość zrobienia pokoju z aneksem lub zwyczajnie pozostawienie dwóch osobnych pomieszczeń z osobną kuchnią  jak obecnie.

Budynek Fregata został wzniesiony w 2010 roku. W budynku znajdują się dwie windy, miejsce przeznaczone na rowery, wózki oraz całodobowy dozór ochrony oraz monitoring. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej pod budynkiem, płatne dodatkowo 30 tyś. zł.
 
Ktoś mądry kiedyś powiedział, że najważniejsza jest lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja…

I taką sytuację mamy w tym przypadku. Z jednej strony mamy blisko do centrum miasta, a z drugiej do atrakcji nadmorskich.
Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dostępu do dworca głównego we Wrzeszczu, Gdańsku jak również do gdańskich wyższych uczelni. Podobnie jest z dojazdem do plaży w Brzeżnie  - przystanek tramwajowy znajduje się niedaleko bloku, więc dojazd staje się wygodny w obie strony.

Wzdłuż apartamentowca znajduje się również ścieżka rowerowa, którą swobodnie możemy poruszać się po okolicy, korzystając z szerokiego spektrum atrakcji nadmorskich – plaża, parki, promenada trójmiejska.

Kolejnym atutem lokalizacji jest bezpośrednia bliskość sklepów lokalnych, sklepu biedronka czy licznych punktów usługowych. W okolicy znajduję się również szkoła podstawowa oraz przedszkole.
 
Cytując mieszkańców jest to idealna lokalizacja do komfortowego życia, a korzystając z bliskości atrakcji nadmorskich poczujesz się jak na wakacjach.
 
Czyżby te właśnie mieszkanie było idealne dla Ciebie? Zadzwoń i przekonaj się!

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena495000.00 zł
Cena / m29705.88 zł
Powierzchnia całkowita51.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny600 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji3 / 10
Liczba pokoi2
Balkonjest
Windatak
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica Wrzeszcz
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message