- nie czekaj z zakupem nieruchomości, kup nieruchomość i czekaj– kawalerka idealna pod wynajem!
- mieszkanie gotowe do wprowadzenia – bez zbędnych inwestycji!
- bardzo korzysta lokalizacja w centrum Wrzeszcza!
 
Opis nieruchomości:
- kawalerka 25m2
- salon o pow. 17 , 76 m2
- kuchnia o pow. 5,88 m2
- łazienka o pow. 1,33 m2
- pomieszczenie gospodarcze
- dostępna piwnica i suszarnia
 
Opłaty:
- w okresie letnim to niecałe 180 zł.
- w okresie zimowym około 380 zł

Lokalizacja:
- Gdańsk – Wrzeszcz
 

Mieszkanie ulokowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy wzniesionej w 1900 roku.
Kawalerka jest po generalnym remoncie, zostały wymienione instalacje elektryczne oraz hydrauliczne. W skład mieszkania wchodzi osobna kuchnia, łazienka oraz duży salon. Wszystkie pomieszczenia zostały przygotowane, tak aby nowy właściciel nie musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z remontem i wyposażeniem mieszkania. W salonie oraz łazience możemy się cieszyć dziennym światłem (okna PCV). Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze, gdzie znajduję się pralka oraz przestrzeń na umiejscowienie sprzętu domowego. Poza tym dla udogodnienia życia mieszkańców dostępna jest suszarnia oraz piwnica.
W mieszkaniu zainstalowano ekologiczne ogrzewanie prądowe - panele na podczerwień zamontowane na suficie na podczerwień. Ekspozycja mieszkania południowo wschodnia.

Wszyscy mieszkańcy doceniają spokojne otoczenie i panującą w nim ciszę, ciesząc się jednocześnie życiem w centrum Wrzeszcza.  

Dobra okazja długo nie czeka – podnieś słuchawkę i zadzwoń do nas !!!

 * UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena239000.00 zł
Cena / m29560.00 zł
Powierzchnia całkowita25.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny180 zł

Informacje techniczne

Rok budowy1900
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 2
Liczba pokoi1
Balkonbrak
Windanie
Piwnicajest
Rodzaj ogrzewaniawłasne elektryczne

Lokalizacja

Miasto Gdańsk
Dzielnica Wrzeszcz
Ulica
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message