- funkcjonalne mieszkanie przeznaczone dla osób lubiących komfort życia niedaleko centrum miasta!
- bliskość większości usług na terenie osiedla pozawala szybko i łatwo załatwić codzienne potrzeby!
- obszerny metraż ogródka pozwala na ciekawą aranżację 
powierzchni!
  
Opis nieruchomości:
- mieszkanie  55 m2
- 3 pokoje z aneksem kuchennym
- ulokowane na parterze z obszernym ogródkiem 90 m2

Opłaty:
- czynsz w okresie letnim 350 zł, zimą ok. 500 zł
- prąd według zużycia
 
Lokalizacja:
- Gdańsk - Kowale- Osiedle Cytrusowe
 
Czy uważasz, że mieszkanie w budynku może być urokliwe i komfortowe z kawałkiem zieleni wkoło mieszkania? Jeśli tak, to zacznijmy od początku…
 
Mieszkanie mieści się w jedno-klatkowym, czterokondygnacyjnym budynku wzniesionym w 2013 roku. Składa się z dwóch osobnych pokoi oraz salonu z aneksem kuchennym. Z salonu możemy wyjść na obszerny 90 m2 ogródek, który ze względu na swoją wielkość daję nam szanse do znakomitej aranżacji i wykorzystania własnych pomysłów tak, aby stworzyć przytulny kąt na świeżym powietrzu. Mieszkanie usytuowane jest od strony południowej i zachodniej. Ze względu na to, że jest bardzo ciepłe, koszt ogrzewania nie jest wysoki, dając tym samym komfort życia. W mieszkaniu dodatkowo zamontowane zostały rolety antywłamaniowe.
Dodatkowo do wykupienia miejsce parkingowe pod blokiem z osobną KW - 15 000 zł.

Właścicielka urządziła mieszkanie bardzo gustownie i z sercem. W mieszkaniu pozostaje pełne umeblowanie i wyposażenie kuchni i łazienki.
 
Osiedle Cytrusowe powstało w południowym Gdańsku, na pograniczu Łostowic i Kowali, w okolicy która w ostatnich latach znacząco się rozwinęła. Na terenie osiedla znajdują się supermarket oraz wiele małych sklepików różnych branż, restauracja, gabinety kosmetyczne, gabinety stomatologiczne i przychodnia lekarska, poczta czy myjnia samochodowa. Dzięki tak bogatej ofercie wszyscy mieszkańcy Osiedla Cytrusowego cenią sobie możliwość szybkiego i wygodnego załatwienia codziennych sprawunków.
 
Osiedle świetnie przygotowane do spełnienia potrzeb młodszych mieszkańców. Od września funkcjonuje nowa szkoła oraz linia autobusowa przy ulicy Zeusa. Poza tym na osiedlu znajduje się przedszkole, odpowiednie do przyjęcia około setki dzieci, trzy dobrze wyposażone place zabaw. Poza bogatą ofertą handlowo-usługową na terenie osiedla znajduje się wiele miejsc, w których można aktywnie spędzić czas, jak duży klub fitness, boisko wielofunkcyjne, korty tenisowe czy profesjonalny klub squasha posiadający cztery certyfikowane klatki do gry.
 
Okolica również sprzyja aktywności – w pobliskich Lasach Otomińskich można pojeździć na rowerze, pospacerować, uprawiać jogging, a zimą również narciarstwo biegowe. W Otominie znajduje się także ośrodek posiadający stadninę koni, w którym zarówno dzieci, jak i dorośli mogą rozpocząć swoją przygodę z jazdą konną lub doskonalić już posiadane umiejętności.
 
Główne szlaki komunikacyjne położone niedaleko Osiedla Cytrusowego zapewnią dogodne połączenie z pozostałymi dzielnicami Gdańska. Ponadto bliskość obwodnicy Trójmiasta, do której dojazd został usprawniony dzięki nowemu odcinkowi ulicy Zeusa w Kowalach, gwarantuje dobrą komunikację z całą aglomeracją i jej okolicami. Zwolennicy transportu miejskiego będą mogli podróżować liniami autobusowymi, zaś mieszkańcy stawiający na ekologię skorzystać z możliwości typu: park&ride, którą oferuje pętla tramwajowa na granicy Ujeściska i Chełmu. Przy niej można zostawić auto bądź rower i w kilkanaście minut dotrzeć tramwajem do Śródmieścia.

Czyżby przedstawione przez nas miejsce jest właśnie dla Ciebie? Zaraz po Twoim telefonie umówimy Cię na prezentację! ZAPRASZAMY !!!


 * UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Agent prowadzący:
Kamila Walania

Informacje finansowe

Cena365000.00 zł
Cena / m26636.36 zł
Powierzchnia całkowita55.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny350 zł

Informacje techniczne

Rok budowy2013
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji0 / 4
Liczba pokoi3
Balkonbrak
Windanie
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewaniawłasne dla budynku

Lokalizacja

Miasto Kolbudy Górne
Dzielnica Kowale
Ulica Zeusa
Województwo POMORSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message