- bardzo dobra lokalizacja
- mieszkanie po kapitalnym remoncie
- wymienione wszystkie instalacje wodne, elektryczne, kanalizacyjne
-bogata infrastruktura w okolicy
Opis nieruchomości:
- 43 m2
- 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC
- 1 piętro
- centralne ogrzewanie budynkowe
- salon połączony z jadalnią oraz kuchnią
- miejsce parkingowe
Opłaty:
- czynsz – 160 zł wraz z funduszem remontowym
- media według zużycia
Lokalizacja:
- Ruda śląska – Niedurnego
 
Zapraszam do zakupu mieszkania położonego w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione okna, na podłogach panele oraz kafelki, wymienione wszystkie instalacje wodne, kanalizacyjne, elektryczne. W okolicy bogata infrastruktura, bardzo dużo sklepów, przychodnie, siłownia, kantor, mechanika samochodowa, wulkanizator pod mieszkaniem.
Powierzchnia mieszkania 43 m2 , 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC. Mieszkanie położone na 1 piętrze bardzo zadbanej kamienicy z miejscem parkingowym pod domem. W mieszkaniu salon połączono z jadalnią oraz kuchnią co daje większą przestrzeń.
Czynsz w wysokości 160 zł z funduszem remontowym. Mieszkanie bardzo tanie w utrzymaniu.
W kamienicy posiadają własną kotłownie. Media według zużycia.
Bardzo dobra lokalizacja centrum Rudy Śląskiej, bardzo dobry dojazd do miast ościennych.
Cena: 129.000  zł do negocjacji
 

Agent prowadzący:
Żaneta Panek

Informacje finansowe

Cena129000.00 zł
Cena / m23000.00 zł
Powierzchnia całkowita43.00 m2
Miesięczny czynsz eksploatacyjny160 zł

Informacje techniczne

Rok budowy
Rodzaj budynkuMieszkanie
Stan technicznyDo wprowadzenia
Piętro / ilość kondygnacji1 / 2
Liczba pokoi2
Balkonbrak
Windanie
Piwnicabrak
Rodzaj ogrzewania

Lokalizacja

Miasto Ruda Śląska
Dzielnica
Ulica
Województwo ŚLĄSKIE
Kraj Polska

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości Miastorama Ewelina Pindur ul. Krakowska 8/2, 42-600 Tarnowskie Góry, tel. 796 455 40, e-mail kontakt@miastorama.pl
Zebrane dane będą przechowywane do czasu współpracy lub odwołania zgody na przetwarzanie danych jej osobowych.
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom ,nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne , będą przetwarzane zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2017 r. ,poz. 1219).

* pole obowiązkowe

Message